2021-2022 Eğitim-Öğretim yılı üniversite güvenlik koordinasyon toplantısı yapıldı

Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun başkanlığında, 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılı 1'inci dönem üniversite güvenlik koordinasyon toplantısı yapıldı.

PAYLAŞ
2021-2022 Eğitim-Öğretim yılı üniversite güvenlik koordinasyon toplantısı yapıldı
Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun başkanlığında, 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılı 1’inci dönem üniversite güvenlik koordinasyon toplantısı yapıldı.
Gazetecin - Kahramanmaraş Haber - İbrahim Baykut

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can, İstiklal Üniversitesi (KİÜ) Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Adnan Küçükönder,  Vali Yardımcısı Fatih Damatlar, İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu, İl Jandarma Komutan Vekili Kd. Alb. Nuri Serkan Kara, Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Boz ve ilgili kamu kurum ve kuruluş temsilcilerinin katılımıyla 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı 1. Dönem Üniversitelerde Güvenlik Koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıda, KSÜ ve KİÜ’de akademik faaliyetlerin güven ortamında yapılmasını sağlamak amacıyla; kampüsler ile öğrenci yurtlarında huzur ve güvenliğin korunması için alınması gereken önlemler ve yapılması gereken çalışmalar görüşüldü. 
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN