7'nci Uluslararası Kitap ve Kültür Fuarı'nda usta kalemler okurlarıyla buluşuyor

7'nci Uluslararası Kahramanmaraş Kitap ve Kültür Fuarı'nda 31 Ekim Pazar günü, Bülent Parlak, Tarık Tufan ve Yusuf Kaplan okurlarıyla buluşacak.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
7'nci Uluslararası Kitap ve Kültür Fuarı'nda usta kalemler okurlarıyla buluşuyor
7’nci Uluslararası Kahramanmaraş Kitap ve Kültür Fuarı’nda 31 Ekim Pazar günü, Bülent Parlak, Tarık Tufan ve Yusuf Kaplan okurlarıyla buluşacak.
Gazetecin - Kahramanmaraş Haber - İbrahim Baykut

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen “7. Uluslararası Kitap ve Kültür Fuarı” son gününde de üç ünlü kalemi edebiyatseverlerle buluşturacak. 

Bu kapsamda Kültür Spor ve Turizm Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, “KAFUM’da düzenlediğimiz fuarda vatandaşlarımızın yoğun ilgisiyle bir haftayı geride bıraktık. 

Toplamda 150 yayınevinin binlerce eseriyle yer aldığı kitap fuarımızda, aynı zamanda birbirinden kıymetli 200 yazarımızı da kitapseverlerle buluşturduk. Etkinliğimizin son günü olan 31 Ekim Pazar günü (yarın) ise saat 12.00’da Bülent Parlak, saat 14.00’da Tarık Tufan, 16.00’da ise Yusuf Kaplan imza günü ve söyleşi etkinlikleriyle okurlarıyla bir araya gelecek” bilgisi aktarıldı.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN