AK Parti İl Başkanlığında görev Fırat Görgel'in

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Edoğan'ın katılımıyla 7 Kasım'da gerçekleştirilen kongrede AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı seçilen Av. Fırat Görgel, mazbatasını alarak, görevi Ömer Oruç Bilal Debgici'den devraldı.

PAYLAŞ

Parti binasında düzenlenen devir teslim töreninde konuşan AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Görgel: “Görevi devir aldığım Ömer Oruç Bilal Debgici başkanıma bugüne kadar ki eşsiz hizmetleri için teşekkürlerimi arz ederim. Bizler için bu an çok önemli mazbatamızı aldık. Kongreden hemen sonra işimize koyulduk ancak resmi olarak bugün görevime başladım. Ömer başkanımızdan Allah razı olsun. Biz ondan razıyız” ifade etti.

AK Parti’nin gönüllülük esasına dayalı bir parti olduğunu ifade eden AK Parti eski İl Başkanı Debgici: “Fırat başkanımızın yeni görevi kendisi ve ekine hayırlı olsun. Allah hizmetler yapmayı nasip etsin. Bizler ise her daim Fırat başkanımızın yanındayız. Ne yapmamız gerekiyorsa, hangi alanda olursa olsun kendilerine destek vermeye hazırız. Nasıl ki, partiye girdiğimiz ilk günden bu güne koşturuyorsak, bundan sonrada çalışmalarımıza devam edeceğiz. Her zaman şunu söyleriz; AK Parti gönüllülük esasına dayalı bir çalışma gerektirir. Bizlerde o gönüllü kardeşlerimizden biriyiz. Teşkilatımızla birlikte Fırat başkanımız Kahramanmaraş’ımızı, AK Parti’yi siyaset alanında ileriye götürecektir. Görevi devir aldığımız günden bu yana bizimle birlikte yürüyen kardeşlerimize de teşekkür ediyorum. Onlar benim en yakın çalışma arkadaşlarım. 90 kişilik bir ekiple, 3 yıldır Kahramanmaraş’a hizmet verdik. İnanıyorum ki en güzel şekilde de çalışmışızdır. Tabi bunun payesini hemşerilerimiz verecektir. Takdir hemşerilerimizin. Allah’ın izni ile de bugünden sonrada kendi alanımızda her zaman hizmetlerimize devam edeceğiz. AK Parti’de durmak yok. Bazen koşaraktan, bazen oturarak çalışırız ama hep çalışırız. İşleyen demir ışıldar.” İfadelerine yer verdi.


 

İbrahim Baykut

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN