Başkan Güngör: Muharrem ayımız kardeşlik iklimine vesiledir

Müstakil Sanayici İş Adamları Derneği (MÜSİAD) tarafından gerçekleştirilen aşure etkinliğine katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör: 'Sivil toplum kuruluşlarımız tarafından düzenlenen bu etkinlikler birliğin ve beraberliğin göstergesi. Bir kardeşlik iklimi oluşuyor. Rabbim hayırlarımızı kabul makbul eylesin' dedi.

PAYLAŞ
Başkan Güngör: Muharrem ayımız kardeşlik iklimine vesiledir
Müstakil Sanayici İş Adamları Derneği (MÜSİAD) tarafından gerçekleştirilen aşure etkinliğine katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör: ‘Sivil toplum kuruluşlarımız tarafından düzenlenen bu etkinlikler birliğin ve beraberliğin göstergesi. Bir kardeşlik iklimi oluşuyor. Rabbim hayırlarımızı kabul makbul eylesin’ dedi.
Gazetecin - Kahramanmaraş Haber - İbrahim Baykut

Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, MÜSİAD Kahramanmaraş şubesi tarafından düzenlenen aşure etkinliğine katıldı. 

Vali Ömer Faruk Coşkun, İçişleri Komisyon Başkanı Celalettin Güvenç, Milletvekili Mehmet Cihat Sezal ve AK Parti İl Başkanı Av. Fırat Görgel’in de katıldığı etkinlikte vatandaşlara Muharrem ayının geleneksel lezzeti aşure ikramında bulunuldu. 

Başkan Güngör etkinlik sonrası yaptığı açıklamada, “Sivil toplum kuruluşlarımız Muharrem ayımız dolayısıyla aşure programları düzenliyor. Bu mübarek ayın bereketiyle bir kardeşlik iklimi oluşuyor. Allah birliğimizi ve beraberliğimizi artırsın, yaptığımız hayırları makam-ı alinde kabul ve makbul eylesin” ifadelerini kullandı.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN