Başkan Güngör, Oruç Reis ve Piri Reis mahallelerini ziyaret etti

Oruç Reis ve Piri Reis mahallelerini ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, 'Esnafımızla bir araya geldik. Vatandaşlarımızın taleplerini aldık. Kahramanmaraş'ımız için gece gündüz çalışmayı sürdüreceğiz' dedi.

PAYLAŞ

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Onikişubat İlçesi Oruç Reis Mahallesi ve Piri Reis mahallelerini ziyaret etti. AK Parti İl Başkan Yardımcısı Ali Köfte, meclis üyeleri, Oruç Reis Mahallesi Muhtarı Mehmet Kala ve Piri Reis Mahalle Muhtarı İsmet Güler’in de hazır bulunduğu ziyarette Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör esnafları tek tek ziyaret etti. Vatandaşlarla da bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, devam eden çalışmalarla ilgili bilgileri de paylaştı.

Taleplerin çözümü

Büyükşehir Belediye BaşkanıHayrettin Güngör, “Hemşerilerimizle bir araya geliyoruz. Bugün de Oruç Reis ve Piri Reis mahallelerimizdeki esnafımızı ziyaret ettik, vatandaşlarımızla buluştuk. Her iki mahallemizde görev yapan muhtarlarımızın taleplerini aldık. Büyükşehir Belediyesi olarak gerek bize olan talepler gerekse diğer kurumlarımızla ilgili taleplerin çözümü için azami gayret sarf ediyoruz. Tüm esnafımıza hayırlı işler diliyorum. Tüm hemşehrilerime sağlıklı günler diliyorum. Büyükşehir Belediyesi olarak şehrimiz için gece gündüz çalışmayı sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.


 

İbrahim Baykut

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN