Başkan Mahçiçek: Hayatlarını öğretmeye adamış en kutsal mesleklerdendir öğretmenlik

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle mesaj yayımladı. Başkan Mahçiçek, 'öğrenmenin yaşının olmadığı, öğretmenin de çok kıymetli olduğu inancıyla yetiştiriyoruz çocuklarımızı' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Başkan Mahçiçek: Hayatlarını öğretmeye adamış en kutsal mesleklerdendir öğretmenlik
Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle mesaj yayımladı. Başkan Mahçiçek, ‘öğrenmenin yaşının olmadığı, öğretmenin de çok kıymetli olduğu inancıyla yetiştiriyoruz çocuklarımızı’ dedi.
Gazetecin - Kahramanmaraş Haber - İbrahim Baykut

Başkan Mahçiçek, mesajında: “En değerli varlıklarımız çocuklarımızı emanet ettiğimiz kıymetli öğretmenlerimiz, onlara sadece bilgi öğretmiyor, ahlakları, erdemleri ve duruşlarıyla da örnek oluyorlar. Hayatlarını öğretmeye adamış en kutsal mesleklerden olan öğretmenlik vazifesini ifa eden öğretmenlerimizi öncelikle canı gönülden kutluyorum. Çünkü bu zorlu mesleği seçmek ayrı bir özveri gerektiriyor. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “Öğretmenler, yeni nesil sizin eseriniz olacaktır” sözü yapılan görevin ne denli sorumluluk gerektirdiğini göstermektedir. 

Onikişubat Belediyesi olarak her yıl olduğu gibi bu yıl da ilçemizde bulunan tüm öğretmenlerimize minik hediyelerimizi takdim ettik. 

Öğretmenlik mesleğini hakkıyla yerine getirmek için çalışan, zorluklarla mücadele eden, çocuklarımıza öğrenim hayatları boyunca eşlik eden tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutluyorum.” dedi. 
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN