Başkan Mahçiçek'in 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılı mesajı

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, okulların açılmasıyla ilgili bir mesaj yayımladı. Başkan Mahçiçek, mesajında: 'öğrencilerimizi okullarında ve sınıflarında görmek bizler için sevindirici bir durum' dedi.

PAYLAŞ
Başkan Mahçiçek'in 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılı mesajı
Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, okulların açılmasıyla ilgili bir mesaj yayımladı. Başkan Mahçiçek, mesajında: ‘öğrencilerimizi okullarında ve sınıflarında görmek bizler için sevindirici bir durum’ dedi.
Gazetecin - Kahramanmaraş Haber - İbrahim Baykut

Başkan Mahçiçek, mesajının devamında: “Pandemi nedeniyle geçtiğimiz yıl okullarımızda sık sık kapanmalar yaşasak da uzaktan eğitimle Milli Eğitim Bakanlığımız eksikliği giderdi. Burada Bakanımız başta olmak üzere tüm öğretmenlerimizi, öğrencilerimizi, velilerimizi sabırlarından ve gayretlerinden dolayı kutluyorum.

Pandemi henüz geçmiş değil, kişisel çabamızla hastalıktan korunmaya devam edeceğiz. Maske, mesafe, temizlik kurallarına riayet eder ve aşılarımızı olursak bu hastalıktan korunmuş olacağız. Kendi sağlığımızı ve sevdiklerimizin sağlığını riske atmayalım, aşımızı olalım. Okula başlayan tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize yeni dönem eğitim-öğretim hayatları hayırlı olsun diyor, zihin açıklığı temenni ediyorum.” İfadelerine yer verdi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN