Belediye Başkanı Mahçiçek, Paralimpik sporcularını misafir etti

Paralimpik yüzücü Sevilay Öztürk ve Beytullah Eroğlu Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek'i makamında ziyaret etti.

PAYLAŞ
Belediye Başkanı Mahçiçek, Paralimpik sporcularını misafir etti
Paralimpik yüzücü Sevilay Öztürk ve Beytullah Eroğlu Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek’i makamında ziyaret etti.
Gazetecin - Kahramanmaraş Haber - İbrahim Baykut

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, ilçesine kazandırdığı sayısız spor tesisi, yüzme havuzu, halı saha, skate parklar ve amatör spor kulüplerine yaptığı malzeme desteğiyle ilçesinde spor ve sporcu dostu olarak biliniyor. 

Paralimpik yüzücü Sevilay Öztürk ve Beytullah Eroğlu Başkan Mahçiçek’i makamında ziyaret etti. Başkan Mahçiçek yaptığı açıklamada: “Tokyo Olimpiyatlarında Milli sporcumuz Sevilay Öztürk Paralimpik yüzme dalında bronz madalya kazanarak bizleri gururlandırdı. 2011 Avrupa Şampiyonu ve 2018 Mexico City Dünya Şampiyonu Beytullah evladımız hepimize örnek olacak başarılara imza attılar.

Paralimpik dalda yarışarak azimle, sabırla ve inançla çalışmanın nelere kadir olabileceğini hepimize gösteren gençlerimize teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.” Dedi.

Önümüzdeki günlerde Sevilay ve Beytullah için bir sürpriz olacağını belirten Başkan Mahçiçek, spora ve sporcuya verdiği desteğini bir kez daha göstermiş oldu.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN