BEM-BİR-SEN İl Başkanı Necati Kahveci, 307'nci İtfaiye Haftasını kutladı

BEM-BİR-SEN Kahramanmaraş İl Başkanı Necati Kahveci, her yıl 23 – 30 Eylül tarihleri arasında kutlanan 'İtfaiye Haftası' münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

PAYLAŞ
BEM-BİR-SEN İl Başkanı Necati Kahveci, 307'nci İtfaiye Haftasını kutladı
BEM-BİR-SEN Kahramanmaraş İl Başkanı Necati Kahveci, her yıl 23 – 30 Eylül tarihleri arasında kutlanan ‘İtfaiye Haftası’ münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.
Gazetecin - Kahramanmaraş Haber - İbrahim Baykut

Kahveci mesajında; “Öncelikle Ateş Savaşçıları tüm İtfaiye personelinin Haftalarını en içten dileklerimle kutluyorum. İtfaiye Haftasının bu yıl 307.sini kutluyoruz. 2022 – 2023 yılları için yapılan toplu 6. Toplu sözleşmede itfaiye teşkilatımız için  ve özellikle sözleşmelerde itfaiye erlerinin sosyal ve ekonomik alanda son derece önemli kazanımlar elde edilmiştir. Bizler BEM-BİR-SEN olarak her zaman itfaiye personelinin yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz.

“İtfaiye teşkilatı 7/24 canla başla çalışmaktadır”

Bu vesileyle İtfaiye Teşkilatımız; ilk İtfaiye Teşkilatı olan Dergâh-ı Ali Tulumbacı Ocağı’nın kurulmasından bu yana, canlarını hiçe sayarak, tüm canlıları; yangın, sel, deprem ve her türlü tehlikeden korumak için büyük bir özveri ile gece gündüz demeden canla başla çalışmaktadır.

“Tüm itfaiye teşkilatımıza başarılar diliyorum”

Belediyemiz İtfaiye Teşkilatının modern araç ve ekipmanıyla, gayretli personeliyle üstlendikleri vazifenin ehemmiyetinin farkında olduklarına, görevlerini yerine getirirken başarılarının artarak devam edeceğine gönülden inanıyorum. Tüm itfaiye teşkilatımızın başarılarının devamını diliyorum.

“307’nci İtfaiye Haftası kutlu olsun”

Milletimizin can güvenliği için mücadele eden ve bu kutsal görevi icra ederken şehit olan itfaiyecilerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Gücünü sevgi, cesaret ve inançtan alan, tehlikeye düşen her canlının imdadına yetişen, bu milletin cesur yürekli evlatları olan İtfaiye Teşkilatımızın 307. İtfaiyecilik Haftasını kutluyorum” dedi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN