CHP İl Başkanı Şengül: Memleketimizin sesi olmaya devam edeceğiz

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kahramanmaraş İl Başkanı Esat Şengül, otogar esnafını ziyaret ederek sorunlarını dinledi. CHP İl Başkanı Şengül, ziyaretinde memleketin sesi olmaya devam edeceklerini söyledi.

PAYLAŞ

Esnaflarla tek tek görüşen Başkan Şengül, yaptığı açıklamada: “CHP İl Başkan Yardımcılarımızla bugün Kahramanmaraş Şehirlerarası Otobüs Terminalini ziyaret ettik. Otogar esnafı ve firma sahipleri ile yaptığımız görüşmeler sonucunda her şeye rağmen pandemi koşulları da dahil olmak üzere bu kadar sıkıntılı bir süreçte bile memleketimize hizmet etmeye devam ediyorlar. 

Esnafların ve firma sahiplerinin yaşadığı mağduriyeti göz ardı eden büyükşehir belediyesini mağduriyetin en kısa sürede giderilmesi yönünde duyarlı olmaya davet ediyoruz. Kahramanmaraş, hiç kimsenin küçümseyeceği bir il değildir. Kahramanmaraş, tarih turizmine doğa ve dağ turizmine ve de büyük festivallere ev sahipliği yapabilecek kadar müthiş bir kenttir. Bu kentin otogarı da şehrin aynasıdır. 

İktidar Partisi mülteciler için 1 haftada konteyner kenti kurabiliyor ise, bu şehrin aynası konumunda olan otogar esnafına üvey evlat muamelesi yapmayı kendilerinde hak görmemelidir. Bizler esnafımızın ve memleketimizin sesi olmaya devam edeceğiz.” İfadelerine yer verdi.
 

İbrahim Baykut

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN