Elbistan dev festivalden sonra şimdide Offroad şenliklerine ev sahipliği yapacak

Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz öncülüğünde geçtiğimiz günlerde düzenlenen ve birbirinden ünlü sanatçıların yer aldığı Elbistan Festivali sonrası şimdi de Offroad Şenliklerine hazırlanıyor.

PAYLAŞ
Elbistan dev festivalden sonra şimdide Offroad şenliklerine ev sahipliği yapacak
Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz öncülüğünde geçtiğimiz günlerde düzenlenen ve birbirinden ünlü sanatçıların yer aldığı Elbistan Festivali sonrası şimdi de Offroad Şenliklerine hazırlanıyor.
Gazetecin - Kahramanmaraş Haber - İbrahim Baykut

Elbistan’da hiç bir şeyin eskisi gibi olmayacağını gösteren Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz, festival konserlerinin hemen arkasından 40 kulüpten 100’e yakın aracın katılımıyla Offroad yarışı düzenliyor

Yaptığı her işle Elbistan’ı bir adım ileriye götüren Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz, yeni bir etkinliğe imza atmaya hazırlanıyor. Elbistan Belediyesi ile Elbistan Doğa Sporları ve Offroad Kulübü (ELOFF) tarafından ortak düzenlenecek yarış ile Elbistan’da adrenalin tavan yapacak. Zorlu parkurlardan geçen araçlar izleyenlere görsel şölen yaşatırken, gözlerin de Elbistan’a çevrilmesini sağlayacak.

Offroad sonrası dev bir etkinlik daha

Festival konserlerinin finali, Türkiye’de ki orman yangınları nedeniyle yarım kalırken, Offroad yarışmasından kısa bir süre sonra da Haluk Levent ve Melek Mosso konserleri ile eğlence kaldığı yerden devam edecek. Böylelikle yaz boyunca eğlence Elbistan’da bitmemiş olacak.

Projeler devam ediyor

Elbistan’ın hem yaz  hem de kış ayında yapılacak etkinlikler ile bir cazibe merkezi haline geleceğini belirten Başkan Gürbüz, yeniliklerin adresi olacaklarını söyledi. 

İlçede yapılmayan her etkinliği yapacaklarını ve Elbistanlıların buna değer olduğuna vurgu yapan Gürbüz: “Ülkemizin birçok bölgesinden arazi şartları için özel dizayn edilmiş çok sayıda aracın katılımı ile birlikte adrenalinin doruğa çıkacağı organizeye ev sahipliği yapacağız. 2 gün olarak planlanan Off-road Şenliklerimize Türkiye’nin değişik illerinde faaliyet gösteren 40’a yakın off-road kulübünün katılmasını ve yaklaşık 100 aracın da bu yarışlarda mücadele etmesini bekliyoruz.  Ulusal nitelikli bu organizasyona bir kez daha ev sahipliği yapacak olmanın heyecanını ve gururunu yaşıyoruz. Yarışlar için pistimiz adeta baştan ayağa yenilendi. Biz bu dev organizeye hazırız, Elbistan hazır, sporcularımız hazır. İlk startla birlikte adrenalini, heyecanı hissetmek isteyen tüm hemşerilerimizi 29 Ağustos Pazar günü, pistimize davet ediyoruz” ifadelerine yer verdi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN