Kahramanmaraş Bayramı KERVAN'la kutluyor

Kahramanmaraş'ta bayram geleneğinin öncüsü Kervan Pastaneleri'nde Kurban Bayramı hazırlıkları tamamlandı.

PAYLAŞ

Tatlı ve dondurmanın Kahramanmaraş’taki öncüsü Kervan Pastaneleri vatandaşların bayram tatlılarını sofralarına ulaştırmak üzere yoğun mesai harcadı. 

Konuyla ilgili açıklama yapan ALPEDO Kervan Lezzet Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu: “Kurban Bayramı öncesi Kervan’da gelenek devam ediyor. Tatlı dondurma fabrikamızda ekip arkadaşlarımız Türkiye’nin ve şehrimizin bayram sofralarını tatlandırmak için çaba sarf ediyor. Kahramanmaraş’ta vatandaşlarımız Kervan şubelerimizden bayram tatlılarını alabilirler. Şehrimiz Bayramı Kervan’la yaşıyor. Bizde onlarla birlikte bayram heyecanını yaşıyoruz. Kahramanmaraş’ımızın Kurban Bayramını ALPEDO Kervan ailesi olarak kutluyorum. Birlik beraberlik içerisinde nice bayramlara çıkmak ümidiyle” ifadelerini kullandı.

 Şehit ve gazi yakınlarına vefa borcumuz var

Kervancıoğlu konuşmasında şehit ve Gazi yakınlarının da Kurban Bayramını ayrıca kutladığını ifade ederek: “Şehitlerimizin emaneti olan ailelerine minnet borcumuz var. Bugün bu topraklarda yaşayabiliyorsak sebebi kahraman Mehmetçiklerimiz, beraberinde canlarını ortaya koyan şehitlerimiz, gazilerimiz en büyük etkendir. Onların emanetlerine sahip çıkmak boynumuzun borcudur” dedi.
 

İbrahim Baykut

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN