Kahramanmaraş İtfaiyesini ziyaret eden özel misafirler renkli görüntüler oluşturdu

27 Eylül – 3 Ekim tarihleri arasında kutlanan 'İtfaiye Haftası' dolayısıyla Kahramanmaraş'ta birçok farkındalık etkinliği düzenlendi. Bu kapsamda özel eğitim gören öğrencileri ağırlayan Kahramanmaraş İtfaiyesi, teknik ekipmanların tanıtıldığı etkinlikte renkli görüntüler oluştu.

PAYLAŞ
Kahramanmaraş İtfaiyesini ziyaret eden özel misafirler renkli görüntüler oluşturdu
27 Eylül – 3 Ekim tarihleri arasında kutlanan ‘İtfaiye Haftası’ dolayısıyla Kahramanmaraş’ta birçok farkındalık etkinliği düzenlendi. Bu kapsamda özel eğitim gören öğrencileri ağırlayan Kahramanmaraş İtfaiyesi, teknik ekipmanların tanıtıldığı etkinlikte renkli görüntüler oluştu.
Gazetecin - Kahramanmaraş Haber - İbrahim Baykut

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, 27 Eylül – 3 Ekim tarihleri arasında kutlanan İtfaiye Haftası etkinliklerini sürdürüyor.

Şehrin birçok noktasında stantlar ve broşürlerle mesleki teknik araç ve gereçleri tanıtan itfaiyeciler, özel misafirleriyle de yakından ilgilendi.

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon öğrencilerinin İtfaiye Daire Başkanlığı’nı ziyaret ettiği programda, yangın farkındalık eğitimi verilirken itfaiyecilik mesleğine ilişkin bilgilendirmeler de yapıldı.

Yangın söndürme araçları ile teknik ekipmanları da ilgiyle inceleyen özel gereksinimli öğrenciler, itfaiye personellerine teşekkürlerini iletti.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN