Kahramanmaraş'ta okullarda uyum eğitimleri başladı

Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdür Vekili Akif Bulut, Yahya Kemal İlkokulu'nu ziyaret ederek uyum eğitiminde olan 1'inci sınıf öğrencilerini ziyaret etti.

PAYLAŞ
Kahramanmaraş'ta okullarda uyum eğitimleri başladı
Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdür Vekili Akif Bulut, Yahya Kemal İlkokulu'nu ziyaret ederek uyum eğitiminde olan 1’inci sınıf öğrencilerini ziyaret etti.
Gazetecin - Kahramanmaraş Haber - İbrahim Baykut

1’incisınıf öğrencileriyle yakından ilgilenen İl Milli Eğitim Müdür Vekili Bulut, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Adem Öztürk ve Dulkadiroğlu İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hacı Yaşık, minik öğrencilere pandemi dolayısıyla sağlıklarına dikkat etmelerini, iyi ve örnek birer öğrenci olarak kurallara uymalarını tavsiyesinde bulundu.

“Okullarda gereken tüm tedbirlerin alındı”

Ziyaret sonrası öğretmenlerle bir araya gelen Bulut, okullarda gereken tüm tedbirlerin alındığını belirterek: “Okulun ilk günlerinde mini mini birinci sınıf öğrencilerimizin coşkusuna ortak oluyor, onlarla birlikte aynı heyecanı bizler de yaşıyoruz. Okullarımız hijyen kurallarına uygun bir şekilde düzenlendi. Çocuklarımız sizlere emanet. O emanetlere en güzel şekilde sahip çıkıyorsunuz. Sınıf öğretmenliği bu anlamda harika bir branş. Minik yavrularımızın samimiyetini, güzelliğini daha iyi hissediyoruz ve onların ilk eğitimcileri bizleriz. Öğrencilerimizi en iyi şekilde yetiştirdiğinizi biliyorum. Bu anlamda Yahya Kemal İlkokulu'nu yapmış olduğu örnek çalışmalarla biliyoruz. Bu güzelliklerde de siz değerli lider öğretmenlerin emeği var. Hepinize teşekkür ediyorum” dedi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN