Kahramanmaraşlılar Festivali Kültür ve Sanat Etkinliğine Afşin, damga vurdu

Kayseri'de düzenlenen 'Kahramanmaraşlılar Festivali Kültür ve Sanat Etkinliği'nde yurdun dört bir yanından gelen Kahramanmaraşlılar Afşin Belediyesi standına büyük ilgi gösterdi.

PAYLAŞ
Kahramanmaraşlılar Festivali Kültür ve Sanat Etkinliğine Afşin, damga vurdu
Kayseri'de düzenlenen ‘Kahramanmaraşlılar Festivali Kültür ve Sanat Etkinliği’nde yurdun dört bir yanından gelen Kahramanmaraşlılar Afşin Belediyesi standına büyük ilgi gösterdi.
Gazetecin - Kahramanmaraş Haber - İbrahim Baykut

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç’ında ziyaret ettiği etkinlikte Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven'in de hazır bulunduğu Afşin standında hemşehriler Afşin ile ilgili projeler hakkında birinci ağızdan bilgi aldı.

Belediye Başkanı Güven, Eshab-ı Kehf'ten, yöresel ürünlere birçok konuda katılımcıları bilgilendirdi.

Standı ziyaret eden Kahramanmaraşlılar Afşin Belediyesi’nin ürettiği doğal kozmetik ürünlere büyük ilgi gösterdi.

Belediye başkanı Güven: "Dernek başkanına ve yönetimine teşekkür ediyorum. Dernekler açısından böyle etkinliklerde insanları toparlamak zor oluyor ama derneğimiz bunu başardı. Bunun yanında Kayseri’de bir araya gelmemizi sağlayan unsurlardan bir tanesi de Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Veli Böke’dir. Ona da teşekkür ediyorum. Onunda bu organizasyonda büyük emeği var. 

Gurbette yaşayan hemşerilerimizin bir araya gelmesi, diğer taraftan birlik ve beraberliklerini göstererek potansiyellerini ortaya koymaları açısından önemli. Ben derneğimizi tebrik ediyorum ve bu etkinliğe destek vermek için buradayız. Kayseri’de hemşerilerimiz hem siyaset açısından hem de bürokratik alanlarda hak ettikleri yerleri alacaklar” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN