Kahramanmaraşspor taraftarlarından Arslan kardeşlere çağrı: Takımı devralın

2021-2022 sezonunda 2'nci Ligde mücadele edecek olan Kahramanmaraşspor'da mevcut başkanın takımı ya devrederim ya da kapatırım söylemlerinin üzerine Kırmızı Beyazlı Taraftarlar neredeyse kendi başkanını bulmaya çalışıyor.

PAYLAŞ

Kahramanmaraşspor taraftarının Sosyal medyadaki buluşma adresi olan Kahramanmaraş SK 1969, öğlen saatlerinde Nijerya Milli Takım ve 2’nci ligden bu güne kadar Süper ligi ekibi Yeni Malatyaspor'un Scout'u olan Ahmet Arslan ile Kahramanmaraşspor'da Fatih Mehmet Ceyhan'ın ilk geldiği günlerde yanında olan Ejder Arslan'ı takımı devir almaya davet etti.

Kendisine Kahramanmaraşspor taraftarlar platformu ismi veren Kahramanmaraş SK 1969 sayfası,'' Ey Ahmet Arslan ve Ejder Arslan, yetmedi mi başka takımların başarısı için mesai harcadığınız? Tüm kamuoyu biliyor, Yeni Malatyaspor'un  süper lige çıkmasında çok büyük payınız var.

Şehrinizin takımı Kahramanmaraşspor için elinizi taşın altına koyma vakti gelmedi mi? Eminiz ki hem futbolcu anlamında hem de maddi anlamda bu güce sahipsiniz. Sizleri bu yolda başkanlığa davet ediyoruz'' şeklinde paylaşım yaptı.

Galatasaray'ın eski futbolcularının resimlerini kullandı

Yapılan paylaşımda Galatasaray'ın eski futbolcularından Gheorghe Popescu, Rumen efsane Gheorghe Hagi ve Izu Azuka ile Ahmet Arslan ve Ejder Arslan’ın resimlerini kullandı.
 

İbrahim Baykut

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN