Kanal Göksun projesinde 2'nci etap çalışmaları devam ediyor

Kahramanmaraş'ın Göksun İlçesi içerisinde geçen Göksun Çayı etrafından başlatılan rekreasyon çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Göksun Belediyesi, yeni hizmet binasının da önünden geçen Göksun Çayı üzerinden 2'nci etap çalışmalarını hızlandırdı.

PAYLAŞ
Kanal Göksun projesinde 2'nci etap çalışmaları devam ediyor
Kahramanmaraş’ın Göksun İlçesi içerisinde geçen Göksun Çayı etrafından başlatılan rekreasyon çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Göksun Belediyesi, yeni hizmet binasının da önünden geçen Göksun Çayı üzerinden 2’nci etap çalışmalarını hızlandırdı.
Gazetecin - Kahramanmaraş Haber - İbrahim Baykut

Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın ve ekibi tarafından hayata geçirilen ve ilçeye vizyon katacak olan projelerinden biri olan Kanal Göksun Projesi etaplar halinde devam ediyor. 

Göksun Çayının çıkış noktası olan Nebininoğlu’ndan başlayıp Belediye Hizmet Binasının önünden geçip Kahramanmaraş Karayoluna kadar olan bölümde uygulanan Kanal Göksun Projesi 2’nci etap çalışmaları devam ediyor.

Belediye Başkanı Aydın, proje kapsamında Anadolu Kız İmam Hatip Lisesi ile Kahramanmaraş Karayoluna arasında dolgu işlemleri devam eden yürüyüş ve bisiklet yolu çalışmalarını inceleyerek ilgili birim amirlerinden bilgiler aldı.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN