KİPAŞ Holding bünyesinde kurulan sosyal kulüpler çalışanların moral ve motivasyon kaynağı oldu

KİPAŞ Voleybol Kulübü üyeleri gösteri maçı gerçekleştirdi. KİPAŞ Eğitim Kurumları'nda gerçekleştirilen ve heyecanlı geçen maçta kazanan dostluk oldu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Gazetecin - Kahramanmaraş Haber - İbrahim Baykut

KİPAŞ Voleybol Kulübü üyelerinden oluşturulan, KİPAŞ Holding’in renklerini taşıyan Mavi Takım ve Altın Takım üyeleri 5 aydır süren düzenli antrenmanlarının sonucunda kendi aralarında ilk maçlarını gerçekleştirdi. Maçı kazanan Altın Takım üyelerine hediye çekleri ve kupa takdim edildi. Ayrıca bu karşılaşma sporda rekabetin dostluğa dönüşebileceğinin kanıtı oldu.

Sosyal kulüpler moral ve motivasyon kaynağı

KİPAŞ Holding İnsan Kaynakları Direktörlüğü Kurumsal İletişim Birimi öncülüğünde KİPAŞ Holding çalışanları arasında motivasyonu artırmak, iş stresini azaltmak, iletişimi güçlendirmek ve aidiyet hissi oluşturmak amacıyla kurulan; Doğa ve Yaşam, Voleybol, Bisiklet, Fotoğrafçılık, Müzik, Kültür Edebiyat Kulüpleri özellikle çevre ve doğa bilincinin gelişmesi, sosyal dayanışmanın artması ve sağlıklı yaşam konularında etkinlikler gerçekleştiriyor.

2022 Yılında sosyal kulüplerin önemli organizasyonları olacak

Konuyla ilgili bir açıklama yapan KİPAŞ Holding Yönetimi; “Sosyal kulüplerimizin etkinlikleriyle Kipaş Ailesi üyelerinin moral ve motivasyonlarına destek olurken birçok sosyal projeyi de hayata geçirmiş oluyoruz. 2022 yılında da ses getirecek ve önemli noktalara temas edecek projelere, etkinliklerle hız kesmeden devam edeceklerdir” ifadesi kullanıldı.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN