KİPAŞ Holding, çalışanlarının motivasyonu artırmak için 6 farklı kulüp kurdu

KİPAŞ Holding çalışanlarının motivasyonu artırmak, iş stresini azaltmak, iletişimi güçlendirmek ve aidiyet hissi oluşturmak amacıyla çalışanlarına yönelik kurduğu KİPAŞ Sosyal Kulüpler ile güzel bir etkinliğe daha imza attı.

PAYLAŞ
KİPAŞ Holding, çalışanlarının motivasyonu artırmak için 6 farklı kulüp kurdu
KİPAŞ Holding; çalışanlarının motivasyonu artırmak, iş stresini azaltmak, iletişimi güçlendirmek ve aidiyet hissi oluşturmak amacıyla çalışanlarına yönelik kurduğu KİPAŞ Sosyal Kulüpler ile güzel bir etkinliğe daha imza attı.
Gazetecin - Kahramanmaraş Haber - İbrahim Baykut

Bünyesinde ki; Doğa ve Yaşam, Voleybol, Fotoğrafçılık, Bisiklet, Müzik ve Kültür Edebiyat Kulüpleri çatısı altında KİPAŞ Holding çalışanları iş dışında çeşitli faaliyetler ile birlikte zaman geçirme imkânı bulurken, sosyal projelere de imza atıyor.

Son olarak KİPAŞ Doğa ve Yaşam Kulübü üyeleri; “Adana Karataş Sahil Temizliği ve Yürüyüş Etkinliği” düzenledi. Etkinlikte; kulüp üyeleri çevre temizliği gerçekleştirirken aynı zamanda güzel vakit geçirdiler. 

Kahramanmaraş’ta başlayan etkinlikte; KİPAŞ çalışanları önce güzel bir kahvaltının ardından Adana Karataş sahilinde 5 Km’lik bir alanı kapsayan bölgede, sahilde bulunan atıkları büyük bir özveriyle toplayarak Karataş Belediyesi’ne teslim ettiler.

Daha sonra müzik eşliğinde öğlen yemeği yiyen üyeler, Adana’da gerçekleştirilen “Adana Lezzet Festivali ”ne katıldılar.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan KİPAŞ Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Hanefi Öksüz; “KİPAŞ Holding olarak çalışanlarımıza yönelik moral-motivasyon çalışmalarımıza devam ediyoruz. Geçtiğimiz günlerde büyük bir katılımın olduğu ve çalışanlarımızın güzel vakit geçirdiği KİPAŞ Kağıt Futbol Turnuvası düzenledik. Şimdi de bünyemizde çalışanlarımıza yönelik kurduğumuz sosyal kulüplerimizle güzel faaliyetler gerçekleştiriyoruz. Tamamen KİPAŞ Holding bünyesinden karşılanan bütçeler ile gerçekleştirilen bu faaliyetlerde; çalışanlarımız iş dışında çeşitli faaliyetlerde birlikte zaman geçiriyor. Bu etkinlikler sayesinde; birbirlerini tanıyan çalışanlarımız arasında, iş yoğunluğu içerisinde karşılıklı olarak daha çok anlayış gerçekleşiyor ve dolayısıyla şirket içi uyum ve motivasyonumuz artıyor. Ayrıca etkinliklerimizin temelini sosyal projeler oluşturuyor. Çalışanlarımız; komşu ilimiz Adana’da sahil yolunda biriken atık ve çöpleri toplayarak bizim doğaya ne kadar önem verdiğimizi bir kez daha vurgulamış oldular ve bunun yanında çok güzel vakit geçirdiler. Bu projede görev alan tüm çalışanlarımızı tebrik ederim.” İfadelerine yer verdi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN