KİPAŞ Holding'ten çalışanlarına çifte etkinlik

KİPAŞ Holding İnsan Kaynakları Direktörlüğü, Holding çalışanlarına yönelik faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
KİPAŞ Holding'ten çalışanlarına çifte etkinlik
KİPAŞ Holding İnsan Kaynakları Direktörlüğü, Holding çalışanlarına yönelik faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor.
Gazetecin - Kahramanmaraş Haber - İbrahim Baykut

Sosyal projeler ile harmanlanan organizasyonlarda; KİPAŞ Holding’e bağlı KİPAŞ Tekstil Doğa ve Yaşam Kulübü Osmaniye Dumanlı Yaylası’na KİPAŞ Kâğıt Doğa ve Yaşam Kulübü Şanlıurfa’ya gezi düzenledi. 

Doğa yürüyüşü yapıldı

KİPAŞ Tekstil Doğa ve Yaşam Kulübü üyeleri Osmaniye ilimize bağlı Dumanlı Yaylasına gerçekleştirdikleri gezide; sabah kahvaltısından sonra trekking(doğa yürüyüşü) konusunda eğitimi alırken, 10 Kilometrelik bir yürüyüşün ardından yemek organizasyonuna katıldılar. Bölgede bulunan atıkları topladıktan sonrada Sabun Şelalesi’ni ziyaret edip şelalenin oluşumu hakkında bilgi aldılar.

Çevre bilinci ön plandaydı

KİPAŞ Kâğıt Doğa ve Yaşam Kulübü üyeleri Güneydoğu Anadolu bölgesine geri dönüşümün önemini ve çevre bilincini oluşturmak üzere ilk durak olarak Şanlıurfa - Halfeti Seldek İlkokulu öğrencileri ile buluştu. Buluşmada öğrencilere kâğıt ve geri dönüşüm hakkında bilgilendirme yapılmanın yanı sıra öğrencilere geri dönüşümden oluşan kalem, defter hediye edildi. Ayrıca kulüp üyeleri Halfeti’nin tarihi ve coğrafi zenginliklerini gezme fırsatı yakaladılar.

Futbol turnuvası finaline az kaldı

Sosyal Kulüp organizasyonlarının yanı sıra bu sene 4.’sü düzenlenen Kipaş Tekstil çalışanlarının katıldığı Denim Futbol Turnuvası 19 Kasım’da final yapacak. Final maçı için güzel bir organizasyon planlanan turnuvada 10 takımın nefes kesen maçları büyük ilgi görüyor.

Çalışanlarımızla gurur duyuyoruz

KİPAŞ Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Hanefi Öksüz konuyla ilgili olarak: “KİPAŞ Holding olarak çalışanlarımıza yönelik organizasyonlarımıza devam ediyoruz. İnsan kaynakları yönetimimizin bir parçası olan bu etkinliklerimiz; çalışanların kaynaştırılması, tanıştırılması, motive edilmesi amacıyla gerçekleştirirlerken, gün geçtikçe katılımların artması, organizasyonların sosyal projeler ile ele alınması bizleri mutlu ediyor ve çalışanlarımız ile bir kez daha gurur duymamıza vesile oluyor” ifadelerini kullandı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN