KİPAŞ Kağıt futbol turnuvası nefes kesti

Kahramanmaraş'ın ve Türkiye'nin öncü firmalarından olan KİPAŞ Holding'e bağlı KİPAŞ Kağıt İşletmeleri büyük bir organizasyona imza attı. Çalışanların yoğun katılımıyla KİPAŞ Kağıt İnsan Kaynakları Birimi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen KİPAŞ Kağıt Futbol Turnuvası'nda 8 takım mücadele etti.

PAYLAŞ
KİPAŞ Kağıt futbol turnuvası nefes kesti
Kahramanmaraş’ın ve Türkiye’nin öncü firmalarından olan KİPAŞ Holding’e bağlı KİPAŞ Kağıt İşletmeleri büyük bir organizasyona imza attı. Çalışanların yoğun katılımıyla KİPAŞ Kağıt İnsan Kaynakları Birimi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen KİPAŞ Kağıt Futbol Turnuvası’nda 8 takım mücadele etti.
Gazetecin - Kahramanmaraş Haber - İbrahim Baykut

Bir ay süren turnuva sonucunda KİPAŞ Kağıt Kalite Birimi çalışanlarından ve İdari Bina çalışanlarından oluşan iki takımın final maçında heyecanlı dakikalar yaşanırken, iki takımda maç esnasında centilmence mücadele etti. Karşılıklı gollerin eksik olmadığı mücadelede 7-5’lik skorla, İdari Bina takımı turnuvanın şampiyonu oldu.

Organizasyona: KİPAŞ Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Hanefi Öksüz, Yönetim Kurulu Üyeleri Nezihe Sinem Öksüz Dedebayraktar, Hikmet Gümüşer ve KİPAŞ Kağıt Satınalma Koordinatörü İrfan Gümüşer’in yanı sıra birçok yönetici, birim amirleri ve çalışanlar katıldı. 

Festival havasında geçen maçta, çalışanlar aileleri ile birlikte keyifli dakikalar geçirdiler. Şampiyon olan İdari Bina takımına şampiyonluk kupası ve hediye çekleri takdim edildi. Ayrıca gol Kralının da unutulmadığı organizasyonda Gol Kralı Kupası verilirken, ikinci olan Kalite ve Üçüncü olan İdari İşler takımlarına da ödülleri takdim edildi.

Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan KİPAŞ Holding Yönetim Kurulu Başkanı Öksüz: “KİPAŞ Holding olarak çalışanlarımızla bu heyecanlı ve güzel organizasyonda bir arada olmaktan mutluyuz. İnsan Kaynaklarımız; çalışanlarımızın motivasyonları, birlik ve beraberlikleri ve mutlulukları için birçok projeyi hayata geçiriyor. Futbol, dart, satranç, tavla turnuvaları dışında seyahat ve piknik organizasyonlarımızda da bizler, çalışanlarımız ve aileleriyle bir araya gelerek kaliteli ve güzel zaman geçiriyoruz. KİPAŞ Ailesi’nin bir ferdi olarak organizasyonlarımızı hayata geçiren ve katılan tüm çalışanlarımızı tebrik ediyorum.” İfadelerini kullandı. 
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN