KİÜ, üniversiteler arası işbirliği görüşmelerini sürdürüyor

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi (KİÜ) Rektörü Prof. Dr. Sami Özgül, Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Rektörü Prof. Dr. Arif Özaydın'ı makamında ziyaret etti. KİÜ Rektörü Özgül daha sonra Elbistan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu yönetimini kabul etti.

PAYLAŞ
KİÜ, üniversiteler arası işbirliği görüşmelerini sürdürüyor
Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi (KİÜ) Rektörü Prof. Dr. Sami Özgül, Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Rektörü Prof. Dr. Arif Özaydın’ı makamında ziyaret etti. KİÜ Rektörü Özgül daha sonra Elbistan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu yönetimini kabul etti.
Gazetecin - Kahramanmaraş Haber - İbrahim Baykut

KİÜ Rektörü Özgül, GAÜN Rektörü Prof. Dr. Arif Özaydın’ı makamında ziyaret etti. KİÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Adnan Küçükönder’in de eşlik ettiği ziyarette, üniversiteler arası işbirliği noktasında görüş alışverişinde bulunuldu.  

KİÜ Rektörü Prof. Dr. Sami Özgül, daha sonra Elbistan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğr. Gör. Mustafa Kavgacı ile akademik ve idari personelini kabul etti. 

Ziyarette, Meslek Yüksekokulu’nda açılan yeni programlar hakkında istişarelerde bulunuldu.

Bir süre önce Elbistan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü’ne atanan Öğr. Gör. Mustafa Kavgacı tarafından, MYO’nun kurucu Müdürlüğünü yapan, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Adnan Küçükönder’e plaket takdim edildi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN