Mahir Ünal, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kahramanmaraşlılarla buluşacağı alanı inceledi

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) TBMM Grup Başkanvekili Mahir Ünal ve Milletvekilleri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Kahramanmaraş'a yapacağı ziyaret öncesi miting alanında incelemelerde bulundu.

PAYLAŞ
Mahir Ünal, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kahramanmaraşlılarla buluşacağı alanı inceledi
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) TBMM Grup Başkanvekili Mahir Ünal ve Milletvekilleri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Kahramanmaraş’a yapacağı ziyaret öncesi miting alanında incelemelerde bulundu.
Gazetecin - Kahramanmaraş Haber - İbrahim Baykut

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Av. Ahmet Özdemir, Mehmet Cihat Sezal ve Habibe Öcal, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Av. Fırat Görgel ve partililerle törenin yapılacağı Milli İrade Meydanı'na gelen Grup Başkan Vekili Ünal, yapılan hazırlıkları inceledi. 

Burada gazetecilere konuşan Grup Başkanvekili Ünal: "Kahramanmaraş'ın Cumhurbaşkanımız ile arasında ayrı bir gönül bağı var. Ayrı bir ruh bağı var. Yarın büyük bir toplu açılış törenimiz olacak. İlk defa Milli İrade Meydanı'nı kullanacağız ve yaklaşık 20 bin kişinin burada rahat bir şekilde katılabileceği tören olacak. Bütün hemşehrilerimizi buraya birlikte olmaya davet ediyorum." İfadelerine yer verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanlığı'nın İl Danışma Kurulu Toplantısı'na katılıp daha sonra Yedi Güzel Adam Edebiyat Müzesi'nde gençlerle bir araya gelmesi planlanıyor.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN