Mahir Ünal: 'Siz ise yalanlarla ayakta durmaya çalışan müfterilersiniz'

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Genel Başkan Yardımcısı ve Tanıtım ve Medya Başkanı Mahir Ünal, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 'Erdoğan'ın eğilmesi ağırıma gidiyor' sözlerine çok sert yanıt verdi. Mahir Ünal, paylaşımında yalanlarınızda boğulacaksınız ifadelerine yer verdi.

PAYLAŞ

Kılıçdaroğlu’nun ziyaret sonrası kameralara: “Erdoğan, sarayında oturuyor. Bir eli yağda, bir eli balda. Türkiye, yönetilemez durumda. Bugün Karar Gazetesi’nde bir fotoğraf var. Erdoğan’ın onun önünde nasıl eğildiğini görüyoruz. Bu benim ağırıma gidiyor. Bir siyasi rakibim oluyor, ama o başka devlet adamının önünde eğiliyor” sözlerine çok sert yanıt verdi.

Sosyal medya hesabından videolu paylaşım yapan Mahir Ünal: “Yalanlarınızda boğulacaksınız. İftira siyaseti ile nereye kadar gidebileceksiniz göreceğiz. Dostlarınızla birlikte saldırdığınız Lider, Dünya 5’ten büyüktür diyerek bölgesel ve küresel dik duruşun sembolü. Siz ise yalanlarla ayakta durmaya çalışan müfterilersiniz.” Dedi.
 

İbrahim Baykut

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN