Maraş'tan bir haber geldi Bienali çevrimiçi gezilebilecek

Kaybolmaya Yüz Tutmuş El Sanatları Derneği (KAYES) ve Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle Yedi Güzel Adam Edebiyat Müzesi'nde düzenlenen Maraş'tan Bir Haber Geldi 1'inci Uluslararası Mail Art Bienali çevrimiçi platforma da taşındı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Maraş'tan bir haber geldi Bienali çevrimiçi gezilebilecek
Kaybolmaya Yüz Tutmuş El Sanatları Derneği (KAYES) ve Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle Yedi Güzel Adam Edebiyat Müzesi’nde düzenlenen Maraş’tan Bir Haber Geldi 1’inci Uluslararası Mail Art Bienali çevrimiçi platforma da taşındı.
Gazetecin - Kahramanmaraş Haber - İbrahim Baykut

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ve KAYES işbirliğiyle düzenlenen Maraş’tan Bir Haber Geldi 1. Uluslararası Mail Art Bienali çevrimiçi olarak da ziyaret edilebilecek. 

Yedi Güzel Adam Edebiyat Müzesi’nde sergilenen dünyanın farklı bölgelerinden birçok sanatçının eseri, dijital platforma da taşındı. 

15 Kasım tarihinden bu yana toplam 120 eserin yer aldığı sergide, sevgi ve edebiyat kavramları ziyaretçilere en küçük boyutlarda sunuluyor. 

Sanatseverler; Yedi Güzel Adam Edebiyat Müzesi ya da http://kayes.org.tr/sergi-salonlari.php?seo=1.-mail-art-bienali internet sitesinden eserlere ulaşabiliyor.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN