Milletvekilleri Özdemir ve Sezal, Adalet Bakanlığına çıkarma yaptı

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kahramanmaraş Milletvekilleri Av. Ahmet Özdemir ve Mehmet Cihat Sezal, Adalet Bakanı Abdülhamit Gül'ü makamında ziyaret etti.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Milletvekilleri Özdemir ve Sezal, Adalet Bakanlığına çıkarma yaptı
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kahramanmaraş Milletvekilleri Av. Ahmet Özdemir ve Mehmet Cihat Sezal, Adalet Bakanı Abdülhamit Gül’ü makamında ziyaret etti.
Gazetecin - Kahramanmaraş Haber - İbrahim Baykut

Kahramanmaraş’ta devam eden ve yapılması planlanan projeler için Ankara’da yoğun mesai harcayan AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri, bakanlıklarda da yatırımları yakından takip ediyor.

Bu kapsamda Adalet Bakanı Gül’ü ziyaret eden AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Özdemir ve Sezal, kente kazandırılacak yatırımlarla ilgili görüştü.

Yapılan görüşme sonrası sosyal medya hesaplarından paylaşım yapan Özdemir ve Sezal: “29 Bin metrekare kapalı alanı olan ve mevcut Adliye Binamıza entegre edilecek olan ek binamızın projelendirilmesi ve Projesi tamamlanmış olan Türkoğlu Adliye Binamızın yatırıma teklif edilmesi konularını görüştük. Adalet Bakanımız Sayın Abdülhamit Gül'e teşekkür ederiz.” İfadelerine yer verdi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN