Milli yüzücü Sevilay Öztürk'ten İl Emniyet Müdürü Cebeloğlu'na ziyaret

2020 Tokyo Paralimpik Oyunları yüzmede kadınlar 50 metre sırtüstü S5 kategorisinde bronz madalya alarak Türkiye'yi bu branşta tarihinin ilk madalyasını kazandıran Sevilay Öztürk, Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu'nu makamında ziyaret etti.

PAYLAŞ
Milli yüzücü Sevilay Öztürk'ten İl Emniyet Müdürü Cebeloğlu'na ziyaret
2020 Tokyo Paralimpik Oyunları yüzmede kadınlar 50 metre sırtüstü S5 kategorisinde bronz madalya alarak Türkiye'yi bu branşta tarihinin ilk madalyasını kazandıran Sevilay Öztürk, Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu’nu makamında ziyaret etti.
Gazetecin - Kahramanmaraş Haber - İbrahim Baykut

2020 Tokyo olimpiyatları öncesi Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü personeli tarafından Milli Yüzücü Sevilay Öztürk’e evinde moral ziyaretinde bulunulmuştu. Ziyarette çeşitli hediyeler Öztürk’e takdim edilmişti. Sevilay Öztürk, madalya için çok çalıştığını madalya kazanacağına inancının tam olduğunu, madalya kazanırsa sevincini İl Emniyet Müdürü Cebeloğlu ile Makamında paylaşma sözü vermişti. 

Tokyo olimpiyatları sonrası Türkiye’ye 43.48’lik zamanla bronz madalyayla dönen ve Türkiye’ye bu branşta tarihinin ilk madalyasını kazandıran Öztürk, İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu’nu makamında ziyaret ederek madalya sevincini paylaştı. 

Çok çalışarak başardığını, bir sonraki hedefinin dünya şampiyonluğu olduğunu dile getiren Öztürk, bu süreçteki desteklerinden ötürü İl Emniyet Müdürü Cebeloğlu’na teşekkür etti. 

İl Emniyet Müdürü Cebeloğlu’da Milli yüzücüyü tebrik ederek kazanmış olduğu başarının ülkemiz için gurur kaynağı olduğunu belirterek kendisine çeşitli hediyeler takdim etti. 

Ziyaret esnasında Yunus Polisleri çok sevdiğini dile getiren Milli yüzücü, ziyaret sonrası Yunus ekibiyle hatıra fotoğrafı çektirdi. 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN