Model örnek okuldan örnek proje: İnciler online dergi

Kahramanmaraş'ın Model Örnek Okulu olan Yahya Kemal İlkokulu, çağın gereklerini yerine getirerek eğitim öğretim hayatında öğrenci merkezli etkinliklerine devam ediyor.

PAYLAŞ
Model örnek okuldan örnek proje: İnciler online dergi
Kahramanmaraş’ın Model Örnek Okulu olan Yahya Kemal İlkokulu, çağın gereklerini yerine getirerek eğitim öğretim hayatında öğrenci merkezli etkinliklerine devam ediyor.
Gazetecin - Kahramanmaraş Haber - İbrahim Baykut

2023 Eğitim Vizyonunda Çift Kanatlı öğrenciler yetiştirmek olan kendini bulan, Hz. Ali’nin  "Çocuklarınızı bulunduğunuz zamana göre değil, onların yaşayacakları devre göre yetiştirin"  ilkesini hayata geçiren Eğitimde Bir “inci” Yahya Kemal İlkokulu, çevreye olan görevlerini de önceleyerek  “İNCİLER” isimli ikinci online dergiyi yayınladılar.

Okul Lideri Hüseyin Yılmaz: “İstiyoruz ki ülkemizin gelişmesinde ve ilerlemesinde Selçuk Bayraktarları bizim okulumuz da yetiştirsin. Dünyada söz sahibi ülke konumunda olan ülkemizin yöneticileri bizim evladlarımız olsun. Bunun gayreti içerisindeyiz.

Okulumuzun Lider Öğretmenleri de bu amaca hizmet ediyor. Öğrencilerimizin her birini özel olarak görüyor ve öğrencilerimizi çift kanatlı yetiştirmek, 21. yüzyılın kazanımlarını kazandırmak, iyi birer vatandaş ve geleceğin nitelikli anne babaları olmaları için çalışmalara hayatın içinden etkinliklerle ve Web 2 araçlarını kullanarak devam ediyorlar. Sonuçta ise İlimizin Model Örnek Okulu, Değerler Eğitimi Bir “inci” si ve Ulusal yarışmalarda dereceler alarak şehrimizin markası olduk. Bu başarılara imza atan okul yöneticilerine, Lider öğretmenlerimize, öğrenci ve velilerimize teşekkür ederiz.” dedi.

Yahya Kemal’den İNCİLER online dergisine https://online.flipbuilder.com/yqgrh/xyzu/ adresinden ulaşabilirsiniz.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN