Orman Mühendisleri düzenlenen konferansta bir araya geldi

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Genç Ormancılar Öğrenci Topluluğu tarafından Kariyer Günleri kapsamında 'Geçmişten Günümüze Orman Mühendisleri Odasının Faaliyetleri, Kazanımları ve Gelecek Vizyonu' konulu konferans düzenlendi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Orman Mühendisleri düzenlenen konferansta bir araya geldi
Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Genç Ormancılar Öğrenci Topluluğu tarafından Kariyer Günleri kapsamında ‘Geçmişten Günümüze Orman Mühendisleri Odasının Faaliyetleri, Kazanımları ve Gelecek Vizyonu’ konulu konferans düzenlendi.
Gazetecin - Kahramanmaraş Haber - İbrahim Baykut

KSÜ Orman Fakültesi Prof. Dr. Mehmet Kanat Konferans Salonunda gerçekleştirilen konferansın açılış konuşmasını KSÜ Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can yaptı.

Öğrencilerimizin özgüven, liderlik ve girişimcilik kabiliyetlerine önemli katkılar sunan kariyer günleri etkinliklerini önemsediklerini belirten Rektör Can, KSÜ’de teori ve pratiği birleştiren bir eğitim-öğretim anlayışıyla öğrencileri en iyi şekilde meslek yaşamına hazırlarken bu tür etkinliklerle de özgüven, liderlik ve girişimcilik yönlerinin güçlendirilmesi için çaba sarf ettiklerini söyledi.

Orman Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hasan Serin ise öğrencileri meslek yaşamlarına en iyi şekilde hazırlamak için kariyer günleri etkinliklerini önemsediklerini belirtti.

Kahramanmaraş Orman Bölge Müdür Vekili Hakan Doğan da kısa bir selamlama konuşması yaparak etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti.

Kahramanmaraş Orman Mühendisleri Odası Başkanı Doç. Dr. Kadir Karakuş ise Genç Ormancılar Öğrenci Topluluğunun faaliyet ve çalışmaları hakkında bilgilendirmelerde bulunarak, konferansa katkı ve katılım sağlayan herkese teşekkür etti.

Açılış konuşmalarının ardından Orman Mühendisleri Odası Genel Başkanı Hasan Türkyılmaz ‘Geçmişten Günümüze Orman Mühendisleri Odasının Faaliyetleri, Kazanımları ve Gelecek Vizyonu’ başlıklı konferans sunumunu gerçekleştirdi.

Orman Mühendisleri Odası faaliyet ve çalışmaları hakkında bilgilendirmelerde bulunan Genel Başkan Türkyılmaz, meslek yaşamında edindiği tecrübelere ilişkin anekdotları geleceğin orman mühendisleri ile paylaştı.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN