Öztunç'tan Elbistanspor'a anlamlı destek

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, Elbistanspor'un başlattığı 'Forma al, şehrine sahip çık' kampanyasına tam 100 forma alarak destek verdi.

PAYLAŞ

“Elbistan takımına sahip çıkıyor” konseptiyle yeni sezon öncesi kampanya başlatan Elbistanspor’a Milletvekili Öztunç’tan anlamlı bir destek geldi. Memleketinin takımının çağrısına kayıtsız kalamayan Ali Öztunç, 100 forma satın alarak Elbistanspor’a katkı sundu.

 

Diğer siyasileri desteğe çağırdı

 

Kişisel sosyal medya hesabından konuya dair açıklamada bulunan Öztunç: “Elbistansporumuzun başlattığı destek kampanyası kapsamında 100 forma da ben satın aldım. Daha önce de Kahramanmaraşspor kampanyasına aynı katkıda bulunmuştum. Darısı diğer siyasilerin başına. Umarım onlarda Elbistanspor’a destek olurlar.” Dedi.

 

Elbistanspor’ta teşekkür mesajı

 

Elbistanspor’un sosyal medya hesabından paylaşılan teşekkür mesajında ise şu ifadelere yer verildi CHP Genel Başkan Yardımcımız ve Kahramanmaraş Milletvekilimiz Ali Öztunç ve CHP Elbistan İlçe Başkanlığına forma satış kampanyamıza "100" forma bağışta bulunarak destek olmuşlardır. Zor günlerimizde memleketin takımına destek oldukları için çok teşekkür ederiz.”

İbrahim Baykut

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN