SP İl Başkanı Zor: Esnaf ve vatandaşlar dertli

Saadet Partisi (SP) Kahramanmaraş İl Başkanı Av. Ahmet Zor, esnaf ziyaretinde bulunarak vatandaşların sorunlarını dinledi. Başkan Zor, artık sorun üretmek yerine çözüm üretilmesi gerektiğini söyledi.

PAYLAŞ

SP İl Başkanı Zor ve beraberindeki heyet 54. Hükümet Başbakanı Prof.Dr. Necmettin Erbakan'ın vefatının 10'uncu seney-i devriyesi münasebetiyle Milli Gazete 'Erbakan Özel' sayısını esnaf ve vatandaşlara dağıttı. 

SP İl Başkanı Zor: "Esnaf ve vatandaşlarımızla yaptığımız görüşmelerde özet olarak; kötü olan piyasaların pandemi nedeniyle daha da sıkıntıya girdiğini, artan fiyat artışları karşısında vatandaşın alım gücünün daha da eridiğini gördük." dedi. 

Artık sorun değil çözüm üretin 

Üretim eksikliğine de değinen Başkan Zor: "Düşünün artık, ülkemiz saman ve buğday ithal eder duruma geldi. Sorunu hep başkalarına atıp suçluyu başka yerde arayan iktidar artık başını ellerinin arasına alıp düşünmesi lazım. Vatandaşımız elde ettiği aylık geliri temel ihtiyaçlarını karşıladıktan sonra özel ihtiyaçlarını alsın. Ev alsın, araba alsın, tatile gitsin, eğitime kültüre harcasın." dedi. 

Saadet Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Av. Ahmet Zor konuşmasının devamında: "AK Parti mitingleri tıka basa dolu, mitingin yapıldığı salonun yanındaki lokanta kapalı. Komik değil mi sizce? Hergün görüyoruz haberlerde esnaf ne kadar dertli. Ödenmeyen kiralar, faturalar, birikmiş borçlar. Bu duruma çözüm isteyen esnafa bankadan faizli kredi tavsiyesi... Borcu borçla kapat demek.  Esnafımıza reva mı bu yapılanlar." dedi. 

Başkan Zor: "Kapanan iş yerlerinden çıkarılan işçilerimiz... Daha da acı... Çaresizlik...
Geçindirilmesi gereken aile, çocuklar, eş, anne ve baba... Devlet babadan yardım bekleyen vatandaşımız yine hüsrana uğradı. Alınan yardım ev kirasına dahi yetmiyor. 

Bence her şehre  yapılan spor salonu yerine o büyüklükte fabrika yapılsa daha iyi olurdu. Şeker fabrikaları satılacağına keşke bir yenisi daha yapılsaydı. Vatandaşımız daha iyi hayatı hak ediyor. 

Biz Saadet Partisi olarak ülkemizin sorunlarını ve ihtiyaçlarını biliyoruz. Allah'ın izniyle iktidara geldiğimizde en hayırlı hizmetleri yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Bu duygu ve düşüncelerle bütün vatandaşlarımızı hürmet ve muhabbetle selamlıyorum. Hayırlı günler hayırlı işler diliyorum. 

Bu vesileyle de Milli Görüş Lideri Merhum Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN hocamızı rahmetle ve özlemle anıyorum. Mekanı cennet olsun İnşallah." dedi. 

İbrahim Baykut

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN