TBMM Başkanı ve Ticaret Bakanı'ndan Büyükşehir Belediyesine ziyaret

Bir dizi temasta bulunmak üzere Kahramanmaraş'a gelen Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop ve Ticaret Bakanı Dr. Mehmet Muş, Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaret etti. Başkan Güngör, Meclis Başkanı Şentop ve Ticaret Bakanı Muş'a Büyükşehir Belediyesi'nin kültür yayınlarından hediye etti.

PAYLAŞ
TBMM Başkanı ve Ticaret Bakanı'ndan Büyükşehir Belediyesine ziyaret
Bir dizi temasta bulunmak üzere Kahramanmaraş’a gelen Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop ve Ticaret Bakanı Dr. Mehmet Muş, Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti. Başkan Güngör, Meclis Başkanı Şentop ve Ticaret Bakanı Muş’a Büyükşehir Belediyesi’nin kültür yayınlarından hediye etti.
Gazetecin - Kahramanmaraş Haber - İbrahim Baykut

TBMM Başkanı Şentop ve Ticaret Bakanı Muş bir dizi ziyaret gerçekleştirmek üzere Kahramanmaraş’a geldi. 

Valilik ziyaretinin ardından Büyükşehir Belediyesi’ne hareket eden heyet, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör tarafından karşılandı. 

Başkan Güngör, Meclis Başkanı Şentop ve Ticaret Bakanı Muş’a Büyükşehir Belediyesi’nin kültür yayınlarından İkindi Yazıları, Evelahir, Yitiksöz ve Müşterek dergilerini hediye etti. 

Meclis Başkanı Şentop ve Ticaret Bakanı Muş, Kahramanmaraş’ta bulunmaktan dolayı duydukları memnuniyetlerini ifade ederken, Başkan Güngör ise gerçekleştirilen ziyaret dolayısıyla heyete teşekkür etti.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN