Türkiye'de ilk defa düzenlenecek olan Balık Festivali 2 Eylül'de başlıyor

Kahramanmaraş Balıkçılar Derneği tarafından organize edilen ve Büyükşehir Belediyesi'nin katkılarıyla düzenlenecek 'Balık Festivali' 2 Eylül'de başlıyor. Milli İrade Meydanı'nda gerçekleştirilecek etkinlikte, birçok ikram ve gösteri de balık tutkunlarıyla buluşturulacak.

PAYLAŞ
Türkiye'de ilk defa düzenlenecek olan Balık Festivali 2 Eylül'de başlıyor
Kahramanmaraş Balıkçılar Derneği tarafından organize edilen ve Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenecek ‘Balık Festivali’ 2 Eylül’de başlıyor. Milli İrade Meydanı’nda gerçekleştirilecek etkinlikte, birçok ikram ve gösteri de balık tutkunlarıyla buluşturulacak.
Gazetecin - Kahramanmaraş Haber - İbrahim Baykut

Kahramanmaraş Valiliği, Onikişubat, Dulkadiroğlu, Türkoğlu ilçe belediyeleri ve Balıkçılar Derneği işbirliği ile oluşturacak organizasyon 2 Eylül Perşembe günü vatandaşlarla buluşacak. 

Türkiye’de ilk kez düzenlenecek festival Milli İrade Meydanı’nda saat 17.00’da gerçekleştirilecek. 

Tatlı su balıkçılığı üretimi noktasında 2’nci sırada yer alan Kahramanmaraş’ta düzenlenecek etkinliğin, ticari potansiyeli de artırması hedefleniyor. 

Çocuklar için balık tutma yarışmaları, halkoyunları, geleneksel okçuluk ve balık ikramı gibi bir dizi etkinliğin gerçekleştirileceği festivale balık tutkunları ve vatandaşlar ücretsiz katılım sağlayabilecek.
 

    

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN