Vali Coşkun ve Orgeneral Çetin, Şehit aileleri ve gazilerle bir araya geldi

Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin ve beraberindeki heyetle birlikte Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Kahramanmaraş Şubesine ve Şehit Hakan Duyğal'ın ailesine ziyaret etti.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Vali Coşkun ve Orgeneral Çetin, Şehit aileleri ve gazilerle bir araya geldi
Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin ve beraberindeki heyetle birlikte Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Kahramanmaraş Şubesine ve Şehit Hakan Duyğal’ın ailesine ziyaret etti.
Gazetecin - Kahramanmaraş Haber - İbrahim Baykut

Ziyarette Dernek Başkanı Yunus Karaman, şehit aileleri ve gazilerle bir araya gelen Vali Coşkun ve Orgeneral Çetin, vatanı, bayrağı ve milleti için canını feda eden şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet dileyerek dua etti. 
 
Orgeneral Çetin, burada yaptığı konuşmada, şehitlerimizin kıymetli emaneti olan ailelerinin ve gazilerimizin her zaman başımızın tacı olduğunu, devlet ve millet olarak har daim yanlarında bulunduklarını belirterek, hayırlı ve uzun ömür temennisinde bulundu.
 
Vali Ömer Faruk Coşkun ve Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Çetin’e ziyaretleri esnasında, Adana Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral İbrahim Koyuer, Kriminal Daire Başkanı Tuğgeneral Sinan Şen, Şehit Gazi Şube Müdürü Yarbay İbrahim Erarslan, Kahramanmaraş İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Mustafa Özdurhan eşlik etti.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN