Eğitim

MEB'den yüz yüze eğitim açıklaması MEB’den yüz yüze eğitim açıklaması
MEB'ten yüz yüze eğitim açıklaması: Tarih 1 Mart MEB'ten yüz yüze eğitim açıklaması: Tarih 1 Mart
Kahramanmaraş'ın 1 ilçesinde yüz yüze eğitime kar engeli Kahramanmaraş'ın 1 ilçesinde yüz yüze eğitime kar engeli
Tufanbeyli ve Aladağ ilçelerinde okullarda eğitime ara verildi Tufanbeyli ve Aladağ ilçelerinde okullarda eğitime ara verildi
Eğitim Haberleri

KSÜ Rektörü Can ve KİÜ Rektörü Özgül bir araya geldi

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can ve Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi (KİÜ) Rektörü Prof. Dr. Sami Özgül KSÜ Rektörlük Makamında bir araya gelerek, eğitim, bilim ve teknoloji alanlarında yürütülen faaliyetler ve planlanan çalışmalara ilişkin görüş alışverişinde bulundular.

MEB’den yüz yüze eğitim açıklaması

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) yüz yüze eğitim ile ilgili basın açıklaması yayımladı.

Toplu taşıma şoförlerine eğitim verildi

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi toplu taşıma filosuna yeni katılan ileri teknolojiye sahip Mercedes-Benz Conecto otobüslerini kullanacak şoförlere özel eğitim verildi.

Eğitimci Yazar Dr. Eriş, çocukta özyeterlilik gelişimini anlattı

SANKO Okulları tarafından düzenlenen ‘Çocukta Özyeterlilik Gelişimi’ konulu online söyleşi programına konuk olan Eğitimci Yazar Dr. Bahar Eriş, ‘Çocuğum mutlu olsun endişesiyle çocuğu hiçbir sıkıntıya sokmamak uzun vadede çocukları mutsuz yapıyor.’ dedi.

SANKO Okulları online söyleşilere devam ediyor

SANKO Okulları Psikolojik Danışmanı Melike Köseoğlu, okul olgunluğu kavramı içindeki en kritik noktanın, her çocuğun okul olgunluğu sürecinin birbirinden farklı olması olduğunu söyledi.

KİÜ’nin 2020-2021 Bahar dönemi uzaktan eğitim kararı

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi (KİÜ) 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı eğitim ve öğretim süreci ile ilgili yaptığı açıklamada, uzaktan eğitim kararını öğrencileri ile paylaştı.

SANKO Okullarında online veli söyleşisi yapıldı

SANKO Okulları Uzman Psikolojik Danışmanı Sezil Sağlamer, birinci sınıf velisi olmanın her zaman büyük ve kritik bir öneme sahip olduğunu söyledi.

Kahramanmaraş Akademi eğitimlerine yoğun ilgi

Kahramanmaraş Akademi 13 farklı branş ve 533 öğrenciyle bahar döneminin ilk haftasını geride bıraktı.

KSÜ’de çevrim içi çalıştay düzenlendi

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörlüğü ve KSÜ Stratejik Araştırmalar Merkezi tarafından ‘STK Perspektifinden Kahramanmaraş ve Üniversite’ konulu çevrim içi çalıştay düzenlendi.

MEB'ten yüz yüze eğitim açıklaması: Tarih 1 Mart

MEB, 1 Mart'tan itibaren mesleki ve teknik Anadolu liseleri, çok programlı Anadolu liseleri, güzel sanatlar liseleri ve spor liseleri derslerine ait uygulama kazanımlarının yüz yüze eğitimlerine tüm sınıf seviyelerinde başlanmasına karar verdi.

KSÜ Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı belli oldu

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Spor Bilimleri Fakültesi Dekanlığına Beden Eğitimi ve Spor Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ökkeş Alpaslan Gençay, vekâleten atandı.

Kahramanmaraş'ın 1 ilçesinde yüz yüze eğitime kar engeli

Kahramanmaraş'ın Ekinözü ilçesinde olumsuz hava koşulları nedeniyle eğitime 1 gün ara verildi.

Kahramanmaraş'ın 3 ilçesinde yüz yüze eğitime kar engeli

Kahramanmaraş'ın Elbistan, Afşin ve Göksun ilçelerinde kar yağışı nedeniyle yüz yüze eğitime bir gün ara verildiği bildirildi.

Tufanbeyli ve Aladağ ilçelerinde okullarda eğitime ara verildi

Adana'nın Tufanbeyli ve Aladağ ilçelerinde, olumsuz hava şartları nedeniyle okullarda eğitime ara verildi.

Akademi’de 13 branşta 553 öğrenci eğitim görecek

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Kahramanmaraş Akademi’de dersler başladı. Bu dönemde 13 branşta 553 öğrenci eğitim görecek.

Kahramanmaraş’ta 460 köy okulunda eğitim yeniden başladı

Kahramanmaraş’ta 54 Bin öğrenci 460 köy okulunda yüz yüze eğitime başladı. İl Milli Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz, öğretmen ve öğrencilerin okullarına kavuşma sevincine ortak oldu.

Kahramanmaraş’ta yüz yüze eğitim başladı

Kademeli yüz yüze eğitime geçiş kapsamında Kahramanmaraş’ta kırsal mahalle ve köy okullarında ders zili çaldı.

SANKO Okullarından büyük başarı

SANKO Okulları, Türkiye Okullar Arası Zeka Oyunları Şampiyonası Bölge Finallerinde üç bölge birinciliği, bir bölge ikinciliği ve bir bölge üçüncülüğü elde ederek beş sınıf seviyesinde Türkiye finallerine katılma hakkı kazandı.

SANKO Okulları’nda online kariyer günleri

SANKO Okulları tarafından düzenlenen Online Kariyer Günleri programına katılan Ünlü Yönetmen Ezel Akay, insanların yeteneksiz oldukları alanlarda mutsuz olduklarını belirterek ‘Yeteneğiniz olmayan yerden uzaklaşın’ dedi.

Toplam 552 haber.