Yaşam

Yaşam Haberleri

Kahramanmaraş, ‘kadına yönelik şiddete birlikte dur demek için’ yürüdü

25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Mücadele ve Uluslararası Dayanışma Günü kapsamında Kahramanmaraş’ta etkinlik düzenlendi.

SANKO Üniversitesinde 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlandı

SANKO Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Güner Dağlı, ‘Öğretmenlerimiz, yarınların ümidi çocuklarımızın ülkemize sahip çıkan bireyler olarak yetişmesinde en büyük role üstlenmişlerdir’ dedi.

Prof. Dr. Dağlı: Öğretmenler, milletlerin geleceğini aydınlatan eğitim kahramanlarıdır

SANKO Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Güner Dağlı, öğretmenlerin, milletlerin geleceğini aydınlatan eğitim kahramanları olduğunu belirtti.

KİPAŞ ailesi futbol turnuvasında buluştu

Geçtiğimiz haftalarda KİPAŞ Holding’e bağlı KİPAŞ Kâğıt İşletmeleri’nin ikincisini düzenlediği KİPAŞ Kağıt Futbol Turnuvası’nın hemen ardından KİPAŞ Tekstil Denim İşletmeleri 4’üncü Futbol Turnuvası’nı gerçekleştirdi.

Pırıl ve arkadaşları çocuklarla buluştu

En sevilen çizgi film kahramanlarından biri olan Pırıl ve Arkadaşları, Gaziantep’in yaşam alanı SANKO Park Alışveriş Merkezi’nde çocuklarla buluştu.

Onikişubat Belediyesi, Başkentlilere EXPO 2023’ü anlatıyor

Yerel Yönetimlerin gençler için hazırladığı Tam Bana Göre Festival’de yerini alan Onikişubat Belediyesi, Kahramanmaraş’a özgü ürünlerle standını donatırken EXPO 2023 tanıtımını da yapıyor.

Başkan Güngör, Karakoç’un son ziyarete dair anıları paylaştı

Ünlü yazar Sezai Karakoç’un İstanbul Şehzadebaşı Camii’nde gerçekleşen cenaze törenine katılan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Güngör’de katıldı. Başkan Güngör, Karakoç’un Kahramanmaraş'a gerçekleştirdiği son ziyarete dair anıları paylaştı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Güngör’e gençlik çalışmaları ödülü

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, AK Parti Gençlik ve Yerel Yönetimler proje yarışmasında kültür, sanat, yayıncılık, eğitim ve spor faaliyetleri ile ödüle layık görüldü.

Pırıl Çocuk etkinliği SANKO Park AVM’de ara tatili eğlenceli hale getiriyor

En sevilen çizgi film kahramanlarından biri olan Pırıl ve Arkadaşları, Gaziantep’in kalbi SANKO Park Alışveriş Merkezi’nde çocuklarla buluşacak.

KİPAŞ Holding’ten çalışanlarına çifte etkinlik

KİPAŞ Holding İnsan Kaynakları Direktörlüğü, Holding çalışanlarına yönelik faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor.

SANKO Üniversitesi’nde 10 Kasım Atatürk’ü anma programı

Cumhuriyetin Kurucusu Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ebediyete intikalinin 83’üncü yılında, SANKO Üniversitesi’nde düzenlenen törenle anıldı.

Tarih Öğretmeni Ruken Çalışkan: Atatürk’üm, seni unutmadık, unutmayacağız

Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ebediyete intikalinin 83’üncü yılında, SANKO Okulları’nda sevgi, saygı, özlem ve minnetle anıldı.

SANKO Okulları Genel Müdürü Asyalı: Atatürk’ü anlamak, Türkiye Cumhuriyeti’ni anlamaktır

SANKO Okulları Genel Müdürü Fırat Mümtaz Asyalı, ‘Mustafa Kemal Atatürk’ü anlamak demek, Türkiye Cumhuriyeti’ni anlamak demektir’ dedi.

Konya’da 5,1 büyüklüğünde deprem

AFAD Deprem Dairesi'nden edinilen bilgilere göre Merkez üssü Konya Meram Kızılören Mahallesi saat 20.43’de 5.1, büyüklüğünde ve yerin 6.82 kilometre derininde deprem meydana geldi.

Prof. Dr. Güner Dağlı: Büyük önderimiz kurduğu cumhuriyetle sonsuza dek yaşayacaktır

SANKO Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Güner Dağlı, Cumhuriyetimizin Kurucusu Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 83’üncü yılı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Dr. Kileci: Büyük önderimizi unutmamak fikirlerini, ilke ve inkılaplarını yaşatmakla mümkündür

SANKO Üniversitesi Hastanesi Genel Müdürü Dr. Sermet Kileci, ‘Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü unutmamak fikirlerini, ilke ve inkılaplarını yaşatmakla mümkündür’ dedi.

ASİD Genel Başkanı Dr. Yıldırım: Büyük önderimiz, fikirleri ile ilelebet aramızda olacak

Anadolu Sağlık İşletmeleri Derneği (ASİD) Genel Başkanı Dr. Yusuf Ziya Yıldırım, 83 yıl önce ebediyete intikal eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün, fikirleri ile ilelebet aramızda olacağını söyledi.

SANKO Okulları’nda Cumhuriyet coşkusu

SANKO Okullarında 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 98. yıl dönümü coşku dolu törenlerle kutlandı.

SANKO Üniversitesi Hastanesi'nde Cumhuriyet Bayramı kutlandı

SANKO Üniversitesi Hastanesi’nde, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı düzenlenen törenle kutlandı.

Toplam 1144 haber.