Kahramanmaraş

Kahramanmaraş Haberleri

Gençlik yürüyüşünde 150 m Türk Bayrağı açıldı, meşaleler yakıldı

Kahramanmaraş’ta 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle Gençlik Yürüyüşü yapıldı. Büyükşehir Belediyesi önünden başlayan yürüyüş Atatürk Meydanı’nda sona erdi.

Yazar Vakkasoğlu, Kahramanmaraş’ta ailenin önemini anlattı

Kahramanmaraş Valiliği, Büyükşehir Belediyesi ve Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü iş birliğiyle gerçekleştirilen ‘Aile’ temalı konferansta Yazar Vehbi Vakkasoğlu Kahramanmaraşlılarla bir araya geldi.

Çocuk Evleri Sitesinde 19 Mayıs heyecanı

Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor haftası münasebetiyle çocuk evleri sitesindeki gençlerle bir araya geldi.

KASKİ’nin 2021 yılı faaliyet raporu meclis üyelerinin oylarına sunuldu

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Mayıs ayı Olağan Meclis Toplantısı yapıldı. Büyükşehir Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya ilçe belediye başkanları ve meclis üyeleri katıldı.

İyi Parti İlçe Başkanı Kılıç: Yeniden dirilişin, ayağa kalkışın 103. Yıl dönümünü kutlu olsun

İYİ Parti Onikişubat İlçe Başkanı Av. Doğan Murat Kılıç, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla yazılı mesaj yayımladı.

Yardımcıoğlu: Ülkemizi çağdaş medeniyetler seviyesinin üzerine gençlerimiz taşıyacaktır

Batı Asya Araştırmaları Enstitüsü (BAAE) Başkanı Prof. Dr. Mahmut Yardımcıoğlu; 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, 19 Mayıs’ın fikirlerde başlayarak, yüreklerde filizlenen ve tüm yurda yayılan vatan sevdası olduğunu belirtti.

Vali Coşkun: Bu değerli emaneti yaşatmak ve korumak hepimizin ortak sorumluluğudur

Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla yazılı mesaj yayımladı.

KİPAŞ Holding’e 7 adet teşekkür belgesi

KİPAŞ Holding’e SGK Haftası nedeniyle en çok sigortalı çalıştıran, en çok prim ödeyen, en çok kadın ve en çok engelli işçi istihdam eden firmalar kategorisinde; KİPAŞ Tekstil 4, KİPAŞ Kağıt 2, KÇS KİPAŞ Çimento 1 olmak üzere toplam 7 adet teşekkür belgesi takdim edildi.

Heyecan Bahçesi’nde gençlik buluşması başlıyor

Dulkadiroğlu Belediyesi, 19 Mayıs etkinlikleri kapsamında Heyecan Bahçesi’nde gençlik buluşması düzenliyor.

Kahramanmaraş’ta 19 Mayıs’ın 103. yılı etkinliği

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Fen-Edebiyat Fakültesi tarafından Milli Mücadelemizin ilk adımı olan Mustafa Kemal Atatürk’ün 19 Mayıs 1919’da Samsun’a çıkışının 103. yıl dönümünde, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle ‘Milli Mücadelenin İlk Adımı: 19 Mayıs 1919’ konulu konferans düzenlendi.

Başkan Okay’ın 19 Mayıs mesajı

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Kahramanmaraş’tan 47 adet Uzman Eller Projesi kabul edildi

Kırsalda yaşayan veya yaşamayı taahhüt eden meslek yüksekokulları ile üniversitelerin tarım, hayvancılık, ormancılık, gıda ve su ürünleri eğitimi veren bölümlerinden mezun genç nüfusun istihdamına katkı sağlamak amacıyla başlatılan Uzman Eller Projesi sonuçlandı. Kahramanmaraş’tan 47 başvuru kabul edildi.

‘Biz Büyük Bir Aileyiz’ temalı kortej yürüyüşü yapıldı

Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, eşi Sevilay Coşkun ile birlikte 15-21 Mayıs Aile Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen ‘Biz Büyük Bir Aileyiz’ temalı kortej yürüyüşüne katıldı.

Elbistan Belediyesi’nden uyarı! Cezalı duruma düşmeyin

Elbistan Belediyesi, 2022 yılına ilişkin emlak, çevre temizlik, ilan ve reklam vergisinin ilk taksit ödeme süresinin bu ayın bitiminde sona ereceğini belirtilerek mükellefleri uyardı.

Bölükdamlar – Beşenli grup yolu yenileme çalışması

Büyükşehir Belediyesi, Çağlayancerit Bölükdamlar Mahallesi ile Dulkadiroğlu Beşenli Mahallesi arasında ulaşımı sağlayan 6 kilometre uzunluğundaki grup yolunu baştan uca yeniliyor.

SGK Yöneticilerinden Vali Coşkun’a ziyaret

Sosyal Güvenlik Kurumu’nun 16’ncı kuruluş yıl dönümü Kahramanmaraş’ta kutlanıyor.

Çağlayancerit cevizinin katma değeri artacak

Büyükşehir Belediyesi ve DOĞAKA iş birliğiyle Çağlayancerit’te hayata geçirilen Ceviz İşleme ve Paketleme Tesisi’nde çalışmalar devam ediyor. 7 Milyon TL’lik yatırımın kısa süre içerisinde tamamlanarak çiftçilerin hizmetine sunulması hedefleniyor.

Kahramanmaraş’ta bir günlük temsili askerlik heyecanı

Engelliler Haftası münasebetiyle Kahramanmaraş’ta temsili askerlik töreni düzenlendi. 2. Zırhlı Tugay Komutanlığı Kışlası’nda düzenlenen törende askerler Türk Bayrağı huzurunda silahların üzerine ellerini koyarak yemin etti.

Milli Eğitim Müdürü Kahraman, Nurhak’ta öğrenci ve öğretmenler ile buluştu

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman, ilçe ziyaretleri kapsamında Nurhak ilçesinde Nurhak Kaymakamlığı ile Nurhak İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü’nü ziyaret ederek okullarda öğrenci ve öğretmenler ile bir araya geldi.

Toplam 7749 haber.