Gündem

Yeni normalleşmenin tüm detayları Yeni normalleşmenin tüm detayları
Milletvekili Öçal: 28 Şubat, başörtüsü zulmünün çok daha ötesinde Milletvekili Öçal: 28 Şubat, başörtüsü zulmünün çok daha ötesinde
İşverenlere öğle yemeği giderinde yüzde 100'e varan vergi tasarrufu İşverenlere öğle yemeği giderinde yüzde 100'e varan vergi tasarrufu
Staj seferberliği programı başladı: senin için serefbiriz Staj seferberliği programı başladı: senin için serefbiriz
Şehit kabirlerinin de arasında olduğu 79 mezar tahrip edildi Şehit kabirlerinin de arasında olduğu 79 mezar tahrip edildi
Bakan Selçuk, iş dünyası temsilcileriyle buluştu Bakan Selçuk, iş dünyası temsilcileriyle buluştu
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Normalleşme süreci başlıyor Cumhurbaşkanı Erdoğan: Normalleşme süreci başlıyor
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan çiftçiye müjde Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan çiftçiye müjde
Gübretaş, mühendislik hizmet alımı sözleşmesi imzaladı Gübretaş, mühendislik hizmet alımı sözleşmesi imzaladı
Antakya Carra Peyniri tescillendi Antakya Carra Peyniri tescillendi
Sertavul Geçidi'nde yoğun kar nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor Sertavul Geçidi'nde yoğun kar nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor
Gündem Haberleri

Yeni normalleşmenin tüm detayları

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısının ardından basın toplantısı düzenledi.

Milletvekili Öçal: 28 Şubat, başörtüsü zulmünün çok daha ötesinde

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kahramanmaraş Milletvekili Habibe Öçal, '28 Şubat'ın ortaya çıkardığı tahribat, Kenan Evren dönemindeki üniversitelerde uygulanan başörtüsü zulmünün çok çok daha ötesinde bir durumdu.' dedi.

Kaçamaz: Hocalı katliamını unutmayacağız, unutturmayacağız

Kahramanmaraş Mimarlar Odası Başkanı Yunus Emre Kaçamaz, 26 Şubat 1992’de Azerbaycan’ın yukarı Karabağ bölgesindeki Hocalı şehrine düzenlenen saldırılının hala acısını yaşadıklarını belirterek; ‘29 yıl önce hunharca katledilen Azerbaycanlı kardeşlerimizi rahmetle yad ediyorum’ dedi.

Eski emniyet amiri Dursun Özmen'in cezası onandı

Muhsin Yazıcıoğlu davasında yargılanan FETÖ hükümlüsü eski emniyet amiri Dursun Özmen'e ‘görevi kötüye kullanma’ suçundan verilen 2 yıl hapis cezasını hukuka uygun buldu.

İşverenlere öğle yemeği giderinde yüzde 100'e varan vergi tasarrufu

Edenred Türkiye Üst Yöneticisi (CEO) Selçuk Boztepe, ‘Ticket Restaurant Edenred'in şirketlere sunduğu yemek kartı sisteminde, vergi istisnaları ile işverenlere yaklaşık yüzde 100'e varan vergi tasarrufu avantajı sağlıyoruz. Böylelikle şirketler çalışanları başına yılda 6 bin liraya varan tasarruf avantajı yakalıyor.’ ifadelerini kullandı.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: Oturup düşünmek zorundayız

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, ‘Eğer ülke bir ekonomik buhranla karşı karşıya ise 19 yılın sonunda 10 milyonlarca kişi işsiz ise milyonun üzerinde üniversite mezunu iş bulamıyorsa, oturup düşünmek zorundayız.’ dedi.

Bahçeli: Biz kuşakları X, Y, Z kategorisiyle ele almıyoruz

MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli, gençlere: ‘Biz de bu çağlardan geçtik, ne yaşamışsanız benzerlerini az çok yaşadık. Bir anlık öfkeyle bir ömrü heba etmeyin. Direnmeyi zalimlere, Türkiye düşmanlarına karşı yapın. Analarınızın gözyaşlarını akıtmayın. Babalarınızın ahını almayın. Terör örgütlerinin istismarlarına aldanmayın.’ diye seslendi.

Staj seferberliği programı başladı: senin için serefbiriz

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanlığı koordinasyonunda, kamu kurumlarımız ve özel sektörden gönüllü işverenlerimizin ‘Senin için Seferbiriz’ teması altında birleştiği, üniversite öğrencilerine yönelik hazırlanan Staj Seferbirliği programı için başvurular 22 Şubat 2021’de başladı.

Milletvekili Öçal: Sizin hadsiz, kindar ve tehditkar muhalefet anlayışınızdır

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kahramanmaraş Milletvekili Habibe Öçal, AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin hakkındaki paylaşıma ilişkin, ‘Özlem Zengin Hanımefendinin ve onun şahsında tüm kadınların uğradığı bu küfür ve hakaretlere zemin oluşturan, sizin hadsiz, kindar ve tehditkar muhalefet anlayışınızdır.’ dedi.

Şehit kabirlerinin de arasında olduğu 79 mezar tahrip edildi

Adana'da, FETÖ'nün 15 Temmuz 2016'daki darbe girişimi sırasında şehit olan polis memuru ikizler Ahmet ve Mehmet Oruç'un kabirlerinin de arasında bulunduğu 79 mezarın taşlarına zarar verildi.

Bahçeli: ‘Kılıçdaroğlu, bu garip beyana gülecek karga bile bulunamaz’

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli, yaptığı açıklamada: ‘CHP Genel Başkanı, PKK’nın reklamını yapmamak için adını anmamış! Bu garip ve garabet beyana kanacak çocuk, gülecek karga bile bulunamaz.’ İfadelerine verdi.

5 ilde bazı alanlar ‘Nitelikli Doğal Koruma Alanı’ olarak tescillendi

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tabiat Varlıklarını Koruma Genel Müdürlüğünce, İzmir, Ağrı, Antalya, Balıkesir ve Van'da bazı alanlar ‘Nitelikli Doğal Koruma Alanı’ olarak tescillendi.

Bakan Selçuk, iş dünyası temsilcileriyle buluştu

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Adana'da iş dünyası temsilcileriyle bir araya geldi.

AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Tıraş: Haddinizi bilin

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Elbistan İlçe Başkanı Ahmet Tıraş, sosyal medya hesabından İlçe Belediye Meclis üyelerinin bulunduğu gruba gelen bir mesajı paylaşarak, şehrimizin kaderini belirleyen kararlara, imza atma sorumluluğu taşıyacak vakara sahip olmayanların eline mi kaldı Elbistan? Haddinizi bilin! İfadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Normalleşme süreci başlıyor

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde yapılan Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı'nın ardından millete seslendi. Erdoğan, normalleşme adımlarının başlayacağını açıkladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan çiftçiye müjde

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde yapılan Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı'nın ardından millete seslendi.

Gübretaş, mühendislik hizmet alımı sözleşmesi imzaladı

Gübretaş, İskenderun'daki mevcut tesislerinin modernizasyonu kapsamında NPK tesisi yatırımını hayata geçirmek amacıyla Espanola de Investigacion y Desarrollo (Espindesa) ile mühendislik hizmeti alımına yönelik sözleşme imzaladığını duyurdu.

Antakya Carra Peyniri tescillendi

Hatay'ın Antakya ilçesine özgü "Antakya Carra Peyniri" Türk Patent ve Marka Kurumundan Coğrafi İşaret Tescil Belgesi aldı.

BBP Genel Başkanı Destici'den 4 siyasi partiye çağrı

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Meclis'te grubu bulunan 4 siyasi partiye, ‘Birbirinizle kayıkçı kavgası yapmayı bırakın dördünüz aynı anda gidin, dilekçenizi verin ve bu terör örgütünün partisinden, Gazi Meclisi de Türkiye'yi de Türk milletini de kurtarın’ çağrısında bulundu.

Toplam 988 haber.