Gündem

Kabine Toplantısından tam kapanma kararı çıktı Kabine Toplantısından tam kapanma kararı çıktı
AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal: Hakikat her zaman kazanır AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal: Hakikat her zaman kazanır
Cumhurbaşkanı Erdoğan, kısmi kısıtlamanın detaylarını açıkladı Cumhurbaşkanı Erdoğan, kısmi kısıtlamanın detaylarını açıkladı
Kahramanmaraş'a şehit ateşi düştü Kahramanmaraş'a şehit ateşi düştü
BBP'li Yardımcıoğlu: Yok sayılamaz bir cuntacılık örneğidir BBP'li Yardımcıoğlu: Yok sayılamaz bir cuntacılık örneğidir
Gündem Haberleri

81 il valiliğine 'Market Tedbirleri' konulu genelge gönderdi

İçişleri Bakanlığı, marketlerde (zincir ve süper marketler dahil) vatandaşların zorunlu temel ihtiyaçları kapsamındaki ürünlerin dışında herhangi bir ürün satışına izin verilmeyeceğini bildirdi.

BBP’li Yardımcıoğlu: Gerekiyorsa enflasyon göze alınarak para basılmalı

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Mahmut Yardımcıoğlu, hükümetin aldığı 29 Nisan-17 Mayıs tarihleri arasındaki kapanma kararının ardından açıklanan desteklerin yetersiz olduğunu belirterek; daha geniş kapsamlı desteklerin verilmesi gerektiğini söyledi. Yardımcıoğlu, ‘Devlet, babalığını şimdi göstermelidir’ dedi.

Kahramanmaraş sokaklarında sakinlik hakim

Kahramanmaraş'ta yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele tedbirleri kapsamında, tam kapanma uygulamasının ardından cadde ve sokaklar boş kaldı.

Hakimler ve Savcılar Kurulu’nun tam kapanma kararları

Hâkimler ve Savcılar Kurulu Genel Kurulu; 26.04.2021 tarihinde Cumhurbaşkanı başkanlığında toplanan Cumhurbaşkanlığı Kabinesince alınan tam kapanma tedbirlerine ilişkin kararın yargılama faaliyetleri yönünden değerlendirilmesi amacıyla, 27.04.2021 tarihinde olağanüstü gündemle toplandı.

Kabine Toplantısından tam kapanma kararı çıktı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı'nın ardından açıklamalarda bulundu.

TBMM İçişleri Komisyon Başkanı Güvenç: Kobani olayları bir ülkeye savaş açmanın açık adıdır

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) İçişleri Komisyon Başkanı ve Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, ‘Kobani olayı ve daha sonraki Hendek çukur siyaseti, bir kalkışmanın, bir ihanetin, bir ülkeye savaş açmanın açık adıdır’ dedi.

AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal: Hakikat her zaman kazanır

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) TBMM Grup Başkanvekili ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, soykırım iddialarına sosyal medya hesabından yanıt verdi.

DSİ Genel Müdürü Yıldız, Kahramanmaraş’ta devam eden inşaatları inceledi

Devlet Su İşleri (DSİ) Kahramanmaraş’ta yaptığı yatırımlarla mümbit toprakları su ile buluşturmaya, vatandaşların içme ve kullanma suyu temin etmeye ve derelerdeki taşkın riskini azaltmaya devam ediyor. Kahramanmaraş ve ilçelerinde son dönemde yapılan su yapılarının artması bölgedeki tarımsal faaliyetlerin gelişmesinde de önemli rol oynamaktadır.

İş yerinde patlama: Bir işçi yaşamını yitirdi

Hatay'ın merkez Antakya ilçesindeki hurda atölyesinde oksijen tüpünün patlaması sonucu bir işçi hayatını kaybetti.

Fetö / Pdy'ye yönelik operasyonda yakalanan 3 zanlı serbest bırakıldı

Adana'da Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (Fetö/Pdy) yönelik operasyonda gözaltına alınan 3 şüpheli, adli kontrol şartıyla salıverildi.

Aynı istikametteki iki yük treni çarpıştı: 2 makinist yaralı

Adana'nın Pozantı ilçesinde aynı istikametteki iki yük treninin çarpışması sonucu 2 makinist yaralandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kısmi kısıtlamanın detaylarını açıkladı

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki Kabine Toplantısı'nın ardından millete seslenen Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türk milletinin ve İslam aleminin bugün ilk orucunu tuttuğu ve iftarını yapacağı Ramazan-ı Şerif ayını tebrik etti.

Başkan Güngör, TBB Heyeti ile KKTC’de

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti programı kapsamında Kapalı Maraş’ta incelemelerde bulunan, KKTC Başbakanı Ersan Saner’i ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, ‘Türkiye ve KKTC belediyeleri arasında olan işbirliklerinin daha da geliştirilmesi konusunda değerlendirmeler yaptık’ dedi.

Yardımcıoğlu: 28 Şubat sürecinde adam gibi dik durmuş bir hareketiz

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Mahmut Yardımcıoğlu, katıldığı bir televizyon programında yaptığı konuşmada ‘Biz dün olduğu gibi bugünde namlusunu milletine çevirmiş tankları alkışlamadık, alkışlamayacağız. Namlusunu milletine çevirmiş tanklara selam durmadık durmayacağız. Bunu bizim milletimiz açık ve net bir şekilde bilmelidir.’ Dedi.

SP Sözcüsü Aydın: Milletin derdi seçim değil; geçimdir

Saadet Partisi (SP) Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Birol Aydın, Kahramanmaraş’ta görev yapan basın mensupları ile bir araya geldi.

AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı yapıldı

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, parti genel merkezinde düzenlenen AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, geçen ay gerçekleştirilen 7. Olağan Büyük Kongre sonrası ilk il başkanları toplantısını düzenlediklerini belirtti.

Kahramanmaraş'a şehit ateşi düştü

Suriye’nin Basilhaya üs bölgesinde arama yapan askeri time yönelik yapılan havan saldırısı sonucu Kahramanmaraşlı Uzm. Çvş. Ahmet Akdal, şehit oldu.

Milletvekili Sezal: Milletin iradesinin üstünde hiçbir güç yoktur

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Cihat Sezal, gündeme ilişkin gazetemize özel açıklamalarda bulundu.

BBP'li Yardımcıoğlu: Yok sayılamaz bir cuntacılık örneğidir

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Mahmut Yardımcıoğlu, 104 eski amiralin yayımladığı bildiriye çok sert tepki gösterdi. Yardımcıoğu, eski amiralllerin yaptığı yok sayılamaz bir cuntacılık örneğidir dedi.

Toplam 1023 haber.