Siyaset

Siyaset Haberleri

Genç siyasetçiye yeni görev

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Cihat Sezal, partisinin genel merkezi tarafından Ege bölgesi koordinatörü olarak görevlendirildi.

Milletvekili Özdemir’e AK Parti’de yeni görev

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kahramanmaraş Milletvekili Avukat Ahmet Özdemir, AK Parti Seçim İşleri Başkan Yardımcılığı görevine atandı.

BBP’li Yardımcıoğlu: Huzur parası, huzursuzluk sebebidir

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Mahmut Yardımcıoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, birden fazla maaş ile birlikte huzur parası da alanları eleştirdi. Yardımcıoğlu, paylaşımında; ülkede yaşayanların genelinin asgari ücretli ve dar gelirli iken huzur parası almanın huzursuzluk sebebi olduğunu ifade etti.

İyi Partili Çabukel: Kahramanmaraş’ta partimizin yükselişi devam ediyor

İyi parti Kahramanmaraş İl Başkanı Avukat Ahmet Çabukel, esnafların ekonomik olarak çok zor durumda olduklarına dikkat çekti.

DEVA Partisi Çağlayancerit 1. Olağan Kongresi yapıldı

Deva Partisi Çağlayancerit 1. Olağan Kongresi, Çağlayancerit Belediyesi Sosyal Tesislerinde yapıldı. Tek liste ile gidilen kongrede, Deva Partisi Kurucu İlçe Başkanı Küçük Mehmet Yıldızlı, güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.

AK Parti İlçe Başkanı Avşaroğlu: İnsanlarımızın gönüllerine dokunuyoruz

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Şahin Avşaroğlu, parti çalışmaları hakkında gazetemize özel açıklamalarda bulundu. Başkan Avşaroğlu, röportajında Dulkadiroğlu bölgesi sınırları içerisinde 41 bin üyeyi aştıklarını söyledi.

Başkan Av. Ahmet Çabukel: İyi Parti’ye olan ivme arttı

İyi parti Kahramanmaraş İl Başkanı Avukat Ahmet Çabukel, gazetemize verdiği özel röportajda İyi Parti’nin şehirde iyi bir ivme kazandığını söyledi.

DEVA Partisi Kahramanmaraş'ta ilçelere koordinatör atadı

DEVA Partisi tüm İl ve ilçelerde olduğu gibi Kahramanmaraş’ta da İl Başkanlığı, aylık ilçe başkanları olağan toplantısını İl Başkanı Uzm. Dr. İrfan Karatutlu başkanlığında gerçekleştirerek 11 ilçe için İlçe koordinatörleri atadı.

SP Kahramanmaraş İlçe Başkanları toplantısı yapıldı

Saadet Partisi (SP) Kahramanmaraş İlçe Başkanları toplantısı İl Başkanı Av. Ahmet Zor başkanlığında yapıldı. Toplantıya 11 ilçe başkanı katıldı. Toplantıda teşkilat çalışmaları ve yereldeki durum değerlendirmesi yapıldı.

DEVA Partisi Kahramanmaraş teşkilatı o karara usulsüzlük davası açtı

Deva Partisi’nin Türkiye genelinde başlattığı İstanbul Sözleşmesinin usulsüz feshine ilişkin Deva Partisi Kahramanmaraş İl Başkanlığı da İdare Mahkemesine usulsüzlük davası açtı. DEVA Partisi Kahramanmaraş teşkilatı Kadın Politikaları Başkanı Hatice Koç'un organize ettiği bir programla Kahramanmaraş İdare Mahkemesi önünde buluşan Deva Partisi Kahramanmaraş İl ve İlçe Teşkilatları kararın iptali için İdare Mahkemesi önünde açıklamalarda bulundu. Deva Partisi İl Başkanı Uzm. Dr. İrfan Karatutlu tarafından yapılan basın açıklamasında Deva Partisi Kahramanmaraş İl Yönetim kurulu üyeleri ve ilçe teşkilatları da hazır bulundu.

Mahir Ünal, AK Parti Grup Başkan Vekili oldu

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, AK Parti 7. Olağan Büyük Kongresi sonrası Grup Başkanvekili oldu.

Karakoç, AK Parti MKYK üyesi seçildi! Mahir Ünal, AK Parti Grup Başkan Vekili mi oluyor?

Cumhurbaşkanı ve Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Spor Salonu'nda toplanan AK Parti 7. Olağan Büyük Kongresi'ne gelişinde, eşi Emine Erdoğan ile salon dışında toplanan partilileri selamladı. AK Parti Merkez Karar ve Yürütme Kurulu (MKYK) üyeliğine ise Kahramanmaraş’tan Türk İslam Korakoç 75 kişilik asil listeden seçildi.

SP İl Başkanı Zor’dan Hizmet-İş Sendikasına ziyaret

Saadet Partisi (SP)Kahramanmaraş İl Başkanı Av. Ahmet Zor, Hak-İş Konfederasyonu Kahramanmaraş İl Başkanı ve Hizmet İş Sendikası Şube Başkanı Ömer Çınar ve Öz İnşaat-İş Sendikası Genel Başkanı Zekeriya Koca ziyaret etti.

Kahramanmaraşlı siyasetçilerden Ankara çıkarması

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Ankara’da bir dizi ziyaret programı gerçekleştirdi. İlk olarak Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Genel Merkezi’nde Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal’a şehir genelinde devam eden çalışmalarla ilgili bilgiler verildi.

SP Kahramanmaraş 7’nci Olağan İl Kongresi tamamlandı

Saadet Partisi (SP) Kahramanmaraş 7’nci Olağan İl Kongresi Genel Başkan Yardımcısı Mahmut Arıkan, Konya Millet Vekili ve Gençlik Kolları başkanı Abdulkadir Karaduman ve partililerin katılımıyla gerçekleşti.

TBB Başkanı Şahin: Belediyelerimizi kendi bölgelerinde yeni döneme hazırlıyoruz

Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) ve Gaziantep Belediye Başkanı Fatma Şahin, ekip çalışması yaparak salgın sonrasında belediyeleri kendi bölgelerinde yeni döneme hazırladıklarını bildirdi.

CHP’li Öztunç: Covid-19 meslek hastalığı olsun

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, pandemi ile birlikte ağır şartlar altında gece gündüz demeden bin bir fedakârlıkla çalışan sağlık emekçileri için hükümete seslendi ve ‘Yaşatmaları için önce yaşamaları’ gerekli ifadelerini kullanarak, ‘Covid-19 meslek hastalığı sayılsın’ çağrısında bulundu.

SP Kahramanmaraş 7’inci İl Kongresini gerçekleştirecek

Saadet Partisi (SP) Kahramanmaraş İl Başkanlığı 7’inci Olağan İl Kongresi 15 Mart Pazartesi günü gerçekleştirilecek.

Başkan Güngör: Hizmet için varız

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kahramanmaraş İl Başkanı Av. Fırat Görgel, Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara ile birlikte Cumhuriyet Mahallesi esnaflarını ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, her zaman vatandaşın yanında oldukları söyledi.

Toplam 783 haber.