Siyaset

SP İl Başkanı Zor: Esnaf ve vatandaşlar dertli SP İl Başkanı Zor: Esnaf ve vatandaşlar dertli
Milletvekili Özdemir, TBMM'de basın toplantısı düzenledi Milletvekili Özdemir, TBMM'de basın toplantısı düzenledi
AK Parti Milletvekili Öçal, TBMM'de basın toplantısı düzenledi AK Parti Milletvekili Öçal, TBMM'de basın toplantısı düzenledi
Başkan Okay, AK Kadroları ziyaret etti Başkan Okay, AK Kadroları ziyaret etti
Siyaset Haberleri

SP İl Başkanı Zor: Esnaf ve vatandaşlar dertli

Saadet Partisi (SP) Kahramanmaraş İl Başkanı Av. Ahmet Zor, esnaf ziyaretinde bulunarak vatandaşların sorunlarını dinledi. Başkan Zor, artık sorun üretmek yerine çözüm üretilmesi gerektiğini söyledi.

Başkan Güngör, Oruç Reis ve Piri Reis mahallelerini ziyaret etti

Oruç Reis ve Piri Reis mahallelerini ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, ‘Esnafımızla bir araya geldik. Vatandaşlarımızın taleplerini aldık. Kahramanmaraş’ımız için gece gündüz çalışmayı sürdüreceğiz’ dedi.

CHP İl Başkanı Şengül: Memleketimizin sesi olmaya devam edeceğiz

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kahramanmaraş İl Başkanı Esat Şengül, otogar esnafını ziyaret ederek sorunlarını dinledi. CHP İl Başkanı Şengül, ziyaretinde memleketin sesi olmaya devam edeceklerini söyledi.

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Dere: Dünden bugünü anlatan ‘Erbakan’

Yeniden Refah Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Mehmet Dere, Türkiye Cumhuriyeti 54’üncü Refahyol Hükümeti’nin Başbakanı ve Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın vefatının 10. sene-i devriyesi dolayısıyla yazılı açıklama yayımladı.

Elbistan Belediye Başkanı Gürbüz, esnafla buluştu

Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz, ilçedeki esnaflarla bir araya geldi.

BBP Genel Başkan Yardımcısı Yardımcıoğlu, Çağlayancerit’te

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Mahmut Yardımcıoğlu, bir dizi ziyaret için gittiği Çağlayancerit’te, Çağlayancerit Kaymakam Vekili Özgür İşçimen’i makamında ziyaret ederek ilçe esnafının sorunlarını dinledi.

Milletvekili Öçal: Bu rezilliğiniz, Türk siyasi tarihinde bir utanç olarak yerini alacaktır

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kahramanmaraş Milletvekili Habibe Öçal, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, terör örgütü PKK'nın Gara'da alıkoyduğu 13 Türk vatandaşını kalleşçe katlettiğini söyledi.

Milletvekili Sezal: PKK'ya terör örgütü diyemiyorsunuz

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Cihat Sezal, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, HDP milletvekillerinin dile getirdiği ‘Türkiye halkları’ söylemini ayrımcılık olarak gördüklerini, bunu kabul etmediklerini vurguladı.

İyi Parti Onikişubat İlçe Kadın Kolları Başkanlığına Şenay Tanır getirildi

İyi Parti Onikişubat İlçe Başkanlığında düzenlenen törende İlçe Başkanı Av. Doğan Murat Kılıç, Kadın Kolları İlçe Başkanlığına getirilen Şenay Tanır’a görev belgesini verdi.

Milletvekili Özdemir, TBMM'de basın toplantısı düzenledi

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kahramanmaraş Milletvekili Av. Ahmet Özdemir, Meclis'te düzenlediği basın toplantısına, Regaip Kandili'ni kutlayarak başladı.

Dökme, Seçim Kurulundan mazbatasını aldı

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Salih Dökme, geçtiğimiz hafta gerçekleştirdikleri 1. Olağan İlçe Kongresi ile seçilmiş başkan olmuştu. Başkan Salih Dökme, Deva Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Uzm. Dr. İrfan Karatutlu ve ilçe yönetimi ile birlikte Dulkadiroğlu İlçe Seçim Kurulu'ndan mazbatasını aldı.

Dulkadiroğlu Belediyesi yatırımlarına hız verdi

Dulkadiroğlu Belediyesi’nin Doğukent Mahallesi’nde inşaatına başladığı Kapalı Yüzme Havuzu projesi yeniden hız kazandı.

Mahir Ünal'dan ‘yeni anayasa’ ve ‘istikşafi görüşmelere’ ilişkin açıklama

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da açıkladığı gibi bütün tarafların içinde olduğu, yeni bir toplumsal sözleşme ve toplumsal mutabakat mahiyetinde, Cumhuriyet'in 100. yılına armağan olacak yeni sivil bir anayasanın çok kıymetli ve önemli olduğunu söyledi.

İyi Parti İlçe Başkanı Kılıç: Bizler halkla iç içe bir partiyiz

İyi Parti Onikişubat İlçe Başkanı Avukat Doğan Murat Kılıç, yapmış olduğu esnaf ziyaretlerini değerlendirdi.

DEVA Partisi Dulkadiroğlu İlçe Kongresi yapıldı

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Kahramanmaraş'ta üçüncü kongresini Dulkadiroğlu İlçesinde gerçekleştirdi. Yapılan kongre ile Salih Dökme, DEVA Partisi Dulkadiroğlu İlçe Başkanı seçildi.

AK Parti Milletvekili Öçal, TBMM'de basın toplantısı düzenledi

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kahramanmaraş Milletvekili Habibe Öçal, 'CHP ve HDP'nin kadınlara yönelik eylemlerinde benzerlik var. Bu eylemleri gizlemek, geçiştirmek, sorumlularına sahip çıkıp mağdurlara baskı uygulamak konusunda ikisi de ittifak halindeler.' dedi.

Başkan Okay, AK Kadroları ziyaret etti

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, 6. Olağan İl Kongresi sonrasında göreve başlayan AK Parti Teşkilatlarını ziyaret etti. Başkan Okay, ak kadroların Türkiye’nin umudu olduğunu hatırlatarak teşkilat yönetimlerine başarılar diledi.

CHP’li Çarman: Vatandaşlar, ekonomik istikrar göremiyor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Avukat Mehmet Çarman, vatandaşların ekonomik olarak çok zor durumda olduğunu söyledi.

Milletvekili Özdemir: Biz bunu bir türlü CHP'ye ve Kılıçdaroğlu'na anlatamadık

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kahramanmaraş Milletvekili Av. Ahmet Özdemir, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, Türkiye'de son 10 yılda yaşanan toplumsal olaylar karşısında muhalefetin, özellikle CHP'nin tutumuna yönelik değerlendirmelerde bulundu.

Toplam 761 haber.