Siyaset

Siyaset Haberleri

AK Parti İl Başkanı Görgel, yerel ve ulusal gündemi değerlendirdi

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kahramanmaraş İl Başkanı Av. Fırat Görgel, Kahramanmaraş’a özel bir kanunla ilk kez kurulacak olan Islah OSB’ye ilişkin, ‘Bu siyasi iradenin bugüne kadarki en önemli başarılarından biridir. Islah OSB’nin kurulmasıyla yapılacak olan atık su tesisiyle Aksu Çayı’nın görüntü kirliliği yok olacak’ dedi.

DEVA Parti’li Dalgın: Devletimizin yanında, kötü yönetimin karşısındayız

Kahramanmaraş’ta konuşan Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkan Yardımcısı Burak Dalgın: ‘Hepimiz devletimizin yanındayız; ancak döviz kurlarındaki tarihi artışın devletle alakası yok, kötü yönetimle alakası var. Biz de devletimizin yanındayız; fakat kötü yönetimin karşısındayız.’ Dedi.

DEVA Partili Karlıtekin: 3 Ayda Türkiye’de iklimi değiştiririz

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA Partisi) Genel Başkan Yardımcısı Candan Karlıtekin, halkın Deva Partisi’ne yetkiyi vermesi durumunda ilk 90 dakikada, 90 günde ve 360 günde yapacakları işler olduğunu belirterek çok değil 3 ayda Türkiye’de iklimi değiştirebileceklerini ve piyasanın rahatlayacağını söyledi.

AK Parti İlçe Başkanı Kara: Memlekete bir çivi çakılacaksa yine yapacak AK kadrolardır

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara, Mevlana Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Kara, burada yaptığı açıklamasında: ‘Memlekete bir çivi çakılacaksa yine yapacak AK kadrolardır’ ifadelerine yer verdi.

Karamanlı Mahallesinde esnaflarla buluşan İyi Partili Kılıç: Millet bizi çağırıyor emir baş göz üstüne

İyi Parti Onikişubat İlçe Başkanı Av. Doğan Murat Kılıç ve yönetim kurulu üyeleri Karamanlı Mahallesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

İyi Parti Onikişubat İlçe Başkanı Kılıç: Asla yalnız yürümeyeceksin

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Adıyaman’a yaptığı ziyarete eşlik eden İyi Parti Onikişubat İlçe Başkanı Av. Doğan Murat Kılıç, hem Türkçe hem de İngilizce ‘Asla yalnız yürümeyeceksin’ paylaşımı yaptı.

DEVA Partisi Onikişubat İlçe Başkanı belli oldu

Teşkilatlanma çalışmalarına devam eden Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi, Kahramanmaraş Onikişubat İlçesi için geçtiğimiz günlerde işlerinden dolayı görevinden ayrılan Ali İhsan Etli’nin yerine görevlendirme yaparak Onikişubat İlçe Başkanı olarak Hakan Dedeoğlu'nu görevlendirdi.

İYİ Parti Onikişubat İlçe Başkanı Kılıç, yurt çözümü için iki öneri sundu

İYİ Parti Onikişubat İlçe Başkanı Av. Doğan Murat Kılıç, Kahramanmaraş’ta öğrencilerin barınma sıkıntısı olduğunu belirterek alternatif iki çözüm önerisi sundu. Şehrin idari ve mülki amirlerine seslenen İyi Partili Kılıç, Mehmet Akif Kültür Merkezi üstündeki binanın ve eski AKADEŞ binasının ivedilikle yurda dönüştürülmesi gerektiğini söyledi.

CHP Dulkadiroğlu ilçe Başkanlığı Elmalar Mahallesinde vatandaşlarla buluştu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Dulkadiroğlu İlçe Başkanlığı Başkan Av. Mehmet Çarman öncülüğünde Elmalar Mahallesinde vatandaşlarla buluştu.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztunç, Kahramanmaraş’ta gazetecilerle buluştu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, kentteki gazeteciler ile bir araya geldi.

DEVA Partisi Kahramanmaraş’ta il başkan yardımcılarını ve politika başkanlarını belirledi

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Kahramanmaraş İl Teşkilatı İl Kongresi sonrası yeni görev dağılımını gerçekleştirdi. Kahramanmaraş İl Başkanı Uzm. Dr. İrfan Karatutlu tarafından oluşturulan il başkanlık kurulu üyeleri belli oldu.

Saadet Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Zor: Aziz milletimiz her şeyin en iyisini hak ediyor

Saadet Partisi (SP) Kahramanmaraş İl Başkanı Av. Ahmet Zor ve yönetim kurulu üyeleri kentte bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

İYİ Parti Kahramanmaraş teşkilatları Küçük Sanayi Sitesine çıkarma yaptı

İYİ Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Avukat Ahmet Çabukel, İYİ Parti Onikişubat İlçe Başkanı Avukat Doğan Murat Kılıç, Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Fatih Öztürk, GİK Y. Üyesi Av. Günay Kodaz ve parti yöneticileri yeni sanayi sitesi esnaflarını ziyaret etti.

DEVA Partisi Genel Başkanı Babacan: Açtığımız yeni yolun sonunun barış olmasını ümit ediyorum

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, ölümünün 750’nci yıl dönümünde Hacı Bektaş Veli’yi anma programına katılmak için gittiği Nevşehir’de Hacı Bektaş Veli türbesini ziyaret etti.

Babacan, DEVA Partisi’nin afet eylem planını açıkladı

DEVA Partisi, iktidarının ilk 90 ve 360 gününde uygulamaya koyacağı 54 maddelik Afet Eylem Planı’nı duyurdu. İstanbul’da afet riskini önlemek için ‘Hayat İstanbul’ projesini uygulayacaklarını söyleyen Babacan, Türkiye’yi yöneten ortaklığın olası bir İstanbul depreminin altından kalkamayacağını savundu. Babacan ayrıca afetle mücadelede yerinden yönetim vurgusu yaptı. ‘Hak sahipliği’ tanımını değiştireceklerini söyledi.

Yeniden Refah Partisi Onikişubat İlçe Başkanlığına Alaaddin Aksoy getirildi

Geçtiğimiz günlerde Yeniden Refah Partisi Onikişubat İlçe Başkanlığından yaşanan istifanın ardından bugün yeni bir isim getirildi. Yeniden Refah Partisi Onikişubat İlçe Başkanlığına Alaaddin Aksoy atandı.

İyi Parti İl Başkanı Av. Çabukel: Türkiye’nin birleştirici gücü olacağız

İyi parti Kahramanmaraş İl Başkanı Avukat Ahmet Çabukel, gazetemize yaptığı özel açıklamasında çalışmalarını masada değil sahada yaptıklarını ve ilk genel seçimde iktidar olacaklarını kaydetti.

İyi Parti Onikişubat İlçe Başkanı Av. Kılıç: Şehrin sorunlarını gündeme getiriyoruz

İyi Parti Onikişubat İlçe Başkanı Avukat Doğan Murat Kılıç, haber kuruluşumuza yaptığı açıklamasında iktidara Z kuşağıyla birlikte geleceklerini söyledi.

Deva Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Karatutlu, mazbatasını aldı

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'ın katılımıyla Kahramanmaraş İl Kongresini tamamlayan Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) İl Yönetimi, İl Seçim Kurulundan mazbatasını aldı. Kurucu Başkan Uz. Dr. İrfan Karatutlu tek liste üzerinden gidilen kongrede, yapılan seçimde resmi olarak Deva Partisi il başkanı seçilmişti.

Toplam 826 haber.