Siyaset

AK Parti Milletvekili Sezal, CHP'de toplanan 40 Milyon TL'yi sordu: Nerede? AK Parti Milletvekili Sezal, CHP'de toplanan 40 Milyon TL'yi sordu: Nerede?
Siyaset Haberleri

İyi Parti İl Başkanı Av. Çabukel: Türkiye’nin birleştirici gücü olacağız

İyi parti Kahramanmaraş İl Başkanı Avukat Ahmet Çabukel, gazetemize yaptığı özel açıklamasında çalışmalarını masada değil sahada yaptıklarını ve ilk genel seçimde iktidar olacaklarını kaydetti.

İyi Parti Onikişubat İlçe Başkanı Av. Kılıç: Şehrin sorunlarını gündeme getiriyoruz

İyi Parti Onikişubat İlçe Başkanı Avukat Doğan Murat Kılıç, haber kuruluşumuza yaptığı açıklamasında iktidara Z kuşağıyla birlikte geleceklerini söyledi.

Deva Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Karatutlu, mazbatasını aldı

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'ın katılımıyla Kahramanmaraş İl Kongresini tamamlayan Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) İl Yönetimi, İl Seçim Kurulundan mazbatasını aldı. Kurucu Başkan Uz. Dr. İrfan Karatutlu tek liste üzerinden gidilen kongrede, yapılan seçimde resmi olarak Deva Partisi il başkanı seçilmişti.

Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Kahramanmaraş’ta

Deva Partisi Olağan 1’inci Kahramanmaraş İl Kongresi için şehre gelen Genel Başkan Ali Babacan, partililer ile buluştu.

AK Parti İl Başkanı Av. Fırat Görgel, Kavlaklı OSB için Ankara’da

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kahramanmaraş İl Başkanı Av. Fırat Görgel, şehre yapılacak yatırımlar için Ankara’da görüşmelerini sürdürüyor.

CHP’li Öztunç: Borcunu öde, diplomanı al dayatmasındansa; mesleklerini yapıp ödesinler

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, özel üniversitelerde okuyan ve pandemi nedeniyle okul ücretlerini ödeyemeyerek diplomalarına kavuşamayan öğrencilerin sorunlarını Meclis gündemine taşıdı.

AK Parti Milletvekili Sezal, CHP'de toplanan 40 Milyon TL'yi sordu: Nerede?

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Cihat Sezal, CHP'de toplandığı iddia edilen 40 milyon TL'nin niçin toplandığını ve nasıl buharlaştığını sordu.

AK Parti Milletvekilleri, Kahramanmaraş’a yapılacak sağlık yatırımları için temaslarda bulundu

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kahramanmaraş Milletvekilleri Av. Ahmet Özdemir, Mehmet Cihat Sezal ve İmran Kılıç, Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’yı makamında ziyaret etti.

BBP Genel Başkanı Destici: Anayasa Mahkemesinin kararı milletimizi de memnun etmiştir

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, ‘Anayasa Mahkemesinin oy birliğiyle HDP'nin kapatılması iddianamesini kabul etmesi sadece bizi değil, milletimizi de ziyadesiyle memnun etmiştir.’ dedi.

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Aycan: O ameliyat SGK tarafından karşılansın

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kahramanmaraş Milletvekili Prof. Dr. Sefer Aycan, ileri derecedeki işitme kaybına karşı yapılan beyin sapı veya kulak implantı ameliyatı ile kulak arkası cihazı ücretinin tamamının SGK tarafından karşılanmasını istedi.

TBMM İçişleri Komisyon Başkanı Güvenç: Türkoğlu, yatırımlarla metropol ilçe oldu

TBMM İç İşleri Komisyon Başkanı ve Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, AK Parti İl ve Türkoğlu İlçe yönetimi ile birlikte bir takım inceleme ve ziyaret programı gerçekleştirdiler.

CHP’li Ali Öztunç: Kaşıkla verdiklerini kepçeyle alıyorlar

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, iktidarın pandemide kaşıkla verip kepçeyle geri aldığını söyledi. Esnafa faizle borç verip adına destek diyen iktidarın sadece 10 milyar TL karşılıksız destek verdiğini kaydeden Öztunç, ‘ÖTV’nin artırılması, ek önlem paketleriyle 153,5 milyar lira gelir elde edecek. Verdiğinden 15 kat fazlasını vatandaşın cebinden alacak’ dedi.

AK Parti Grup Başkanvekili Ünal, memleketi Kahramanmaraş’ta

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Grup Başkanvekili ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzerine Kahramanmaraş’a geldi.

BBP’li Yardımcıoğlu: Siyasette en önemli sorunumuz iletişim eksikliğidir

Büyük Birlik Partisi (BBP) Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Mahmut Yardımcıoğlu, siyasetçilerin halkın gündeminden çok uzak olduklarını belirterek siyasette en önemli sorunun iletişim eksikliği olduğunu söyledi.

Başkan Okay: Ekonomimizin can damarı olan esnaflarımızın yanındayız

Esnaf ziyaretlerini sürdüren Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Şehit Mücahit Şimsek Sokak’ta bulunan iş yerlerini ziyaret ederek esnaf ile hasbihal etti.

AK Parti’den Ömer Oruç Bilal Debgici’ye yeni görev

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti)’nin kurulduğu günden bu güne çeşitli kademelerde görev alan Ömer Oruç Bilal Debgici’ye yeni görev.

Başkanlardan Mağralı Mahallesine ziyaret

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayretin Güngör ve beraberindeki heyet Mağralı Mahallesinde esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.

CHP’nin atom karıncası Öztunç: Zor durumda olan yetiştiriciler aylardır bekliyorlar

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, 2021 koyun ve keçi desteklerinin hala ödenmediğini belirterek, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’nin yanıtlaması istemiyle Meclis Başkanlığı’na soru önergesi sundu. Öztunç, ‘Artan girdi maliyetleri nedeniyle zor durumda olan yetiştiriciye destek ödemesi yapılması için ne beklenmektedir?’ dedi.

Memleket Partisi İl Başkanı Emre Kazancı’nın yönetim kurulu belli oldu

Muharrem İnce öncülüğünde kurulan Memleket Partisi Kahramanmaraş Başkanlığına geçtiğimiz günlerde Emre Kazancı getirilmişti. Başkan Kazancı’nın Yönetim Kurulu Üyeleri de belli oldu.

Toplam 810 haber.