Siyaset

Siyaset Haberleri

CHP İl Başkan Yardımcısı Elif Özkan: Canan bizimdir, Canan Türkiye’dir

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Örgütlenmeden Sorumlu Kahramanmaraş İl Başkan Yardımcısı Elif Özkan, parti binasında düzenlediği basın toplantısında: ‘Adalet bu ülkeye ya gelecek ya gelecek! Canan yüreklidir, Canan cesurdur, Canan bizimdir, Canan Türkiye’dir.’ İfadelerine yer verdi.

TBB’den Başkan Güngör’e Teşekkür plaketi

Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Türkiye Belediyeler Birliği Mayıs ayı Olağan Meclis Toplantısı’na katıldı. Toplantı öncesi TBB Başkanı Fatma Şahin, 2008 – 2018 yılları arasında TBB Genel Sekreteri olarak görev yapan Başkan Güngör’e hizmetleri için teşekkür plaketi takdim etti.

İYİ Parti Kahramanmaraş teşkilatlarından Ankara çıkarması

İYİ Parti Kahramanmaraş İl ve İlçe teşkilatları, parti Genel Başkanı Meral Akşener’i Ankara’da ziyaret ederek istişarede bulundu.

AK Parti Kahramanmaraş heyeti, il başkanları toplantısında

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) genişletilmiş il başkanları toplantısı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında gerçekleştirildi.

CHP, Afşin İlçe Başkanlığı için olağanüstü kongreye gitti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afşin İlçe Başkanlığı olağanüstü kongresi tamamlandı.

Hazine eski müsteşarı DEVA Partili Çanakçı, Kahramanmaraş’ta

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hazine eski müsteşarı aynı zamanda Deva Partisi Ekonomi ve Finans Politikalarından sorumlu Genel Başkan Yardımcısı İbrahim Çanakçı ve Deva Partisi Kurucular Kurulu Üyesi Op. Dr. Bekir Sıtkı Aslan, Kahramanmaraş İl teşkilatıyla bir araya geldi. Kahramanmaraş ziyareti kapsamında Kuyumcukent, Uğur Göz Merkezi ve Sanayi ve Ticaret Odası'na bir takım ziyaretler gerçekleştirdi.

AK Pati MKYK Üyesi Menderes Türel, Kahramanmaraş’ta

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Merkez Karar Yürütme Kurulu (MKYK) Üyesi Menderes Türel, bir dizi ziyarette bulunmak için Kahramanmaraş’a geldi.

AK Parti MKYK Üyesi Ceylan, Kahramanmaraş’ta teşkilatla buluştu

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) üyesi ve Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, bir dizi ziyarette bulunmak için Kahramanmaraş’a geldi.

İyi Parti Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Kamalak, Kahramanmaraş’ta

İyi Parti Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Av. Furkan Kamalak, memleketi Kahramanmaraş’ta partilileri ile bir araya geldi.

Bakan Çavuşoğlu, NATO Dışişleri Bakanları toplantısında

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Brüksel’de gerçekleştirilmekte olan NATO Dışişleri Bakanları toplantısına katılmak ve çeşitli temaslarda bulunmak üzere Belçika’daydı.

CHP 81 İlde ortak basın açıklaması yaptı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kadın Kolları 81 ilde eş zamanlı olarak basın açıklaması yaptı. CHP Kahramanmaraş İl Kadın Kolları Başkanı Naile İşlek, ortak basın bildirisini okudu.

AK Parti İl Başkanı Görgel: Kuyumculuk, şehrimiz için çok önemli

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kahramanmaraş İl Başkanı Av. Fırat Görgel, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın kentteki programının çok verimli geçtiğini, kuyumcu esnafının ve sanayicilerin taleplerini bire bir aktardıklarını, sorunlarına çözüm önerisi getirildiğini belirtti.

CHP İlçe Başkanı Çarman’dan açıklama

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Av. Mehmet Çarman, Ekonomi Masası çalıştayı için Kahramanmaraş’a gelen Tekirdağ Milletvekili, Ekonomi Politikaları Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak’ın esnaf ziyareti esnasında yaşadığı diyalogla ilgili açıklama yaptı.

Seçim kanunu teklifi TBMM genel kurulunda

TBMM Genel Kurulunda Milletvekili Seçimi Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'nin tümü ve birinci bölümü üzerindeki görüşmeler tamamlandı.

Kahramanmaraş için birlikte çalışıyorlar

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi’yi ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, ‘Kahramanmaraş heyeti olarak Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Vahit Kirişçi’yi ziyaret ettik. Tarım, orman ve altyapı alanındaki taleplerimizi ilettik’ dedi.

İyi Partili Çabukel, Andırın’da muhtarlar ve STK temsilcileriyle bir araya geldi

İyi Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Av. Ahmet Çabukel, Andırın İlçe teşkilatı tarafından düzenlenen ‘İlçe Mahalle Muhtarlarımız ve Sivil Toplum Kurulu Üyelerimiz Konuşuyor’ programına katıldı.

6 Siyasi parti genel başkanından ortak açıklama

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun çağrısı üzerine Millet İttifakı’nı oluşturan 6 siyasi partinin liderleri bir kez daha bir araya geldi.

Muharrem İnce: 6’lı masada olan birisi kumpas davalarını savunuyor

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, partisinin Memleket Buluşmaları programı kapsamında Balıkesir’e geldi. Balıkesir’de pazar esnafını ziyaret eden İnce, kendisinin de mezunu olduğu Balıkesir Necatibey Eğitim Fakültesi’nde gençlerle sohbetti. Balıkesir’de bir basın toplantısı düzenleyen İnce gündeme dair değerlendirmelerde bulundu.

Başkan Güngör, genişletilmiş il başkanları toplantısında

Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilen AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na katıldı.

Toplam 860 haber.