Şehit Piyade Sözleşmeli Er Ebubekir Sel, dualarla son yolculuğuna uğurlandı

Hakkari'de görevi sırasında geçirdiği kaza sebebiyle şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Ebubekir Sel, Andırın ilçesi Altınova mahallesinde düzenlenen cenaze töreninin ardından tekbirlerle ebediyete uğurlandı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Şehit Piyade Sözleşmeli Er Ebubekir Sel, dualarla son yolculuğuna uğurlandı
Hakkari’de görevi sırasında geçirdiği kaza sebebiyle şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Ebubekir Sel, Andırın ilçesi Altınova mahallesinde düzenlenen cenaze töreninin ardından tekbirlerle ebediyete uğurlandı.
Gazetecin - Kahramanmaraş Haber - İbrahim Baykut

Şehit için düzenlenen törene, Şehidin ailesi ve yakınlarının yanı sıra Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili ve TBMM İçişleri Komisyon Başkanı Celalettin Güvenç ve Av. Ahmet Özdemir, MHP Kahramanmaraş Milletvekili Prof. Dr. Sefer Aycan, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Mehmet Emin Terzioğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Cumhuriyet Başsavcısı İlker Yazıcı, KSÜ Rektörü Prof.Dr. Niyazi Can, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Mustafa Özdurhan, İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu, Andırın Kaymakamı Cuma Emeç, İlçe Belediye Başkanları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
 
Defin sonrası şehidin fotoğrafı ve tabutu üzerine sarılı olan Türk Bayrağı, Vali Coşkun, tarafından şehidin ailesine teslim edildi.
 
Vali Ömer Faruk Coşkun, Milletvekilleri ve protokol üyeleri, cenaze töreni sonrası şehidin ailesine başsağlığı ve sabır dileklerini iletti.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN