Ülkü Ocakları Kahramanmaraş İl Başkanı değişti

Ülkü Ocakları Kahramanmaraş İl başkanlığında bayrak değişimi. Ülkü Ocakları İl Başkanı Hüseyin Kayış'ın yerine Dursun Nar'a atandı.

PAYLAŞ

Kayış, yayımladığı mesajında: “Değerli Kahramanmaraşlı hemşerilerim, dava arkadaşlarım ve Ülkü Ocaklı yiğit bozkurtlarım…

Yaklaşık 4 yıldır sürdürmekte olduğum Kahramanmaraş Ülkü Ocakları İl Başkanlığı görevimi Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Sayın Ahmet Yiğit Yıldırım’ın takdirleriyle Sayın Dursun Nar Başkanımıza devretmiş bulunmaktayım. Sayın Başkanımıza görevinde üstün başarılar diliyorum.

Benim en büyük sevdamdır, Ülkü Ocakları.. Sevda bu; zahmet ister, fedakarlık ister, yürek ister. Ocak çaycılığından İl Ocak Başkanlığına 20 yıl aralıksız teşkilatların her kademesinde görev yapma şerefine nail olduk. Hamdolsun amacımızın dışına hiç çıkmadık. Bildiğimiz doğrudan şaşmadık. Alkışların ihtirasına, övgülerin şımarıklığına, iftiraların korkusuna kapılmadık çok şükür. Bu kutlu sancağı lekelemeden taşımaya gayret ettik. Bunları dile getirerek amelimize halel katmak yakışmaz lakin bu yıllarımı ömrümün sonuna kadar büyük şeref nişanesi olarak taşıyacağımı belirtmek istedim. Sürç-i lisan ettiysem affola. Tensip Allah(c.c.)’ın, takdir Ülküdaşlarımındır. Gayem önce Allah rızası sonra mensubu olmaktan büyük şeref duyduğum milletimin sevgisidir. Son nefes, son damla kana kadar Ülkü Ocakları’nın NEFERİYİM evelallah.

Önemle belirtmek isterim ki; varsa bir “adam”lığımız bunu baştan sona Ülkü Ocakları’na borçluyum. Aldığım terbiye başta olmak üzere şahsıma gösterilen saygınlık ve itibar TAMAMEN Ülkü Ocakları’nın eseridir.

Başta bu dava uğruna şehit olan ağabeylerimize, birlikte çalışmış olduğum Genel Başkanlarımıza, yetişmemde emeği geçen Ocak Başkanlarıma, benimle yol arkadaşlığı yapan tüm yönetici kardeşlerime, MHP İl ve İlçe Başkanlarıma, geçmiş dönemlerden bugüne birlikte çalıştığım tüm İl ve İlçe Ocak Başkanlarıma, Ocağımıza maddi-manevi destek veren ağabeylerime-kardeşlerime, bizlerden dualarını esirgemeyen tüm ülküdaşlarıma ve özellikle Ülkü Ocakları’nın yiğit bozkurtlarına teşekkürlerimi sunar, haklarından helallik dilerim. Benim herkese hakkım helaldir. Allah sizlerden razı olsun. Sağ olun, var olun.

Yastığımız mezar taşı, yorganımız kar olsun. Biz bu yoldan dönersek namus bize ar olsun!” ifadelerine yer verdi.
 

İbrahim Baykut

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN