Vali Coşkun'dan duygulandıran 'Babalar Günü' ziyareti

Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, eşi Sevilay Coşkun ile birlikte Babalar Günü münasebetiyle, şehit aileleri ve gazi ailelerine ev ziyaretleri gerçekleştirdi.

PAYLAŞ

Vali Coşkun ziyaretler kapsamında, Kıbrıs Gazisi Ali Yanık, Şehit J. Uzm. Çvş. Erkan İmalı ve Şehit Polis Memuru Dursun Sevmez’in aileleriyle bir araya geldi. 
 
Şehit aileleri ve gazilerle ile bir süre hasbihal eden Vali Coşkun, ailelere; sağlıklı, mutlu ve hayırlı ömürler dileğinde bulundu.
 
Fırsat buldukça şehit ve gazi ailelerini ziyaret etmeye çalıştıklarını ifade eden Vali Coşkun, “Vatan, bayrak ve millet sevgisi uğruna bir an bile düşünmeden canını ortaya koyarak mücadele eden yiğitlerimiz ve onların kıymetli aileleri için ne yapsak azdır. Sizler bize şehitlerimizin ve gazilerimizin emanetisiniz. Babalar Günü vesileyle, aziz vatanımızın bekası için canlarını feda eden tüm şehitlerimize rahmet, hayatta olan gazilerimize de sağlık ve afiyet diliyor, başta şehit babalarımız olmak üzere tüm babalarımızın da Babalar Günü’nü kutluyorum” dedi.
 
Şehit aileleri ve gaziler ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek, Vali Coşkun ve eşi Sevilay Coşkun’a nazik ziyaretleri dolayısıyla teşekkür etti.

Vali Coşkun ve eşi Sevilay Coşkun’a ziyaretleri esnasında, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mutlu Kaya’da eşlik etti.
 

İbrahim Baykut

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN