AK Parti Onikişubat İlçe Başkanlığı, Dumlupınar Mahallesine çıkartma yaptı

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Onikişubat ilçe Başkanlığı tarafından Dumlupınar Mahallesinde organize edilen programa katılan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, vatandaşların taleplerini dinlendi.

PAYLAŞ

Programa AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara, Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ali Köfte, Parti Yönetim Kurulu üyeleri ve belediye meclis üyeleri katıldı.

Şehir genelinde devam eden çalışmalar ile ilgili bilgileri paylaşan Başkan Güngör, “Ziyaret ettiğimiz her yerde hemşerilerimizden Hüsn-ü kabul görüyoruz. Gerçekten onların alın terinin, kazançlarının ve şehrimize kattıklarının değerini biliyoruz. 

Tüm mahallelerimizin demografik yapısı, ihtiyaçları ve talepleri farklı oluyor. Bizlerde bu talepleri ve ihtiyaçları tespit etmek ve vatandaşlarımızın taleplerini almak için mahalle esnaflarımız ve vatandaşlarımızla buluşmaya devam ediyoruz.  Tabi şehrimizde mülteci kardeşlerimiz de var. Bu caddemizde ve mahallemizde mülteci misafirlerimiz ve esnafımız da bulunuyor. Onlarında sorunlarını tespit ederek çözmek için çalışıyoruz. 

Hep beraber Cumhurbaşkanımızın liderliğinde ve onun göstermiş olduğu hedefler doğrultusunda her zaman hemşehrilerimizle bir arada olmaya devam edeceğiz. Bütün hemşerilerime ve parti teşkilatımıza yürekten teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. 
 

İbrahim Baykut

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN