Bakan Derya Yanık, Çocukevi ve Huzurevi ile aile ziyaretleri gerçekleştirdi

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, programları kapsamında ziyaret ettiği Kahramanmaraş'ta, Papatya Çocuk Sevgi Evi'ndeki misafirler ve Şehit Hakan Duyğal Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezimizi sakinleri ile bir araya geldi.

PAYLAŞ
Bakan Derya Yanık, Çocukevi ve Huzurevi ile aile ziyaretleri gerçekleştirdi
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, programları kapsamında ziyaret ettiği Kahramanmaraş’ta, Papatya Çocuk Sevgi Evi’ndeki misafirler ve Şehit Hakan Duyğal Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezimizi sakinleri ile bir araya geldi.
Gazetecin - Kahramanmaraş Haber - İbrahim Baykut

Ziyaretleri esnasında Çocuk Sevgi Evindeki misafirleri ve Huzurevindeki büyüklerle yakından ilgilenen Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Yanık, Sevgievi ve Huzurevi hakkında Vali Ömer Faruk Coşkun ve ilgililerden bilgiler alarak sakinlerle bir süre hasbihal etti.
 
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Yanık, Vali Ömer Faruk Coşkun ve beraberindeki heyetle birlikte, Koruyucu Aile Seyran-Hanifi Çöplü çiftini ve Şehit Polis Memuru Ahmet Gülbahar’ın ailesini de evlerinde ziyaret etti.
 
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Yanık’a ziyaretlerinde Vali Coşkun ve Eşi, Kahramanmaraş Milletvekili Habibe Öçal, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör ve Eşi, Aile, Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mutlu Kaya ile beraberindeki heyet eşlik etti.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN