Başkan Güngör, esnafları ziyaret ederek sorunlarını dinledi

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Duraklı Mahallesi Sakarya Caddesi'nde esnaf ziyaretinde bulundu. Başkan Güngör, 'Tüm paydaşlarımızla hemşerilerimizin hizmetindeyiz' dedi.

PAYLAŞ

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Duraklı Mahallesi Sakarya Caddesi esnaflarıyla bir araya geldi. AK Parti İl Başkan Yardımcısı Ali Köfte, Belediye Meclis Üyeleri ve Duraklı Mahalle Muhtarı Mustafa Kar’ın da yer aldığı ziyarette Başkan Güngör, Sakarya Caddesi’nde faaliyet gösteren esnafı tek tek ziyaret etti. Program sonrasında açıklamalarda bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, esnafımızın yanındayız dedi.

Hemşerilerimizin hizmetindeyiz

Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, “Bugün, AK Parti İl Başkan Yardımcımız Ali Köfte, Belediye Meclis Üyelerimiz ve Mahalle Muhtarımız ile birlikte gerçekleştirdiğimiz Sakarya Caddesi ziyaretimizde, esnaflarımızla bir araya geldik. Sağolsun burada bulunan esnaflarımız ve hemşerilerimizle samimi bir sohbet etmek, çaylarını içmek imkânı hâsıl oldu. Her mahallemizde olduğu gibi burada da kendine özgü dinamikler var, buraya has ihtiyaçlar var. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi olarak gerek Dulkadiroğlu Belediyemiz ve diğer kurumlarımızla inşallah hemşerilerimizin taleplerini karşılamak için çalışmaya devam edeceğiz. Tüm paydaşlarımızla hemşerilerimizin hizmetindeyiz” ifadelerini kullandı.
 

Durdu Mehmet Bulduk

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN