Başkan Okumuş müjdeyi verdi: 3 büyük proje en kısa sürede tamamlanacak

Türkoğlu'nu metropol ilçe yapma yolunda emin adımlarla çalışmalarını sürdüren İlçe Belediye Başkanı Osman Okumuş, Millet Meydanı 2'nci Etap, Abdülhamithan Kültür Merkezi ve Sarılar- Yoğunoluk- Kaledibi arasındaki Asfalt çalışmasının bir an önce tamamlanacağını müjdeledi.

PAYLAŞ
Başkan Okumuş müjdeyi verdi: 3 büyük proje en kısa sürede tamamlanacak
Türkoğlu’nu metropol ilçe yapma yolunda emin adımlarla çalışmalarını sürdüren İlçe Belediye Başkanı Osman Okumuş, Millet Meydanı 2’nci Etap, Abdülhamithan Kültür Merkezi ve Sarılar- Yoğunoluk- Kaledibi arasındaki Asfalt çalışmasının bir an önce tamamlanacağını müjdeledi.
Gazetecin - Kahramanmaraş Haber - İbrahim Baykut

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör ile bir görüşme yapan Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, ilçede yapılması gerek yatırımlar ile ilgili istişarelerde bulundu.

Görüşme sonrası sosyal medya hesabından müjdeyi veren Başkan Okumuş: “Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanımız Hayrettin Güngör ile İlçemizde devam eden ve planlamasını yaptığımız projeler hakkında teknik heyet ile bir toplantı gerçekleştirdik. 

Millet Meydanı 2’nci Etap, Abdülhamithan Kültür Merkezi ve Sarılar- Yoğunoluk- Kaledibi arasındaki Asfalt çalışmasının bir an önce bitirilmesi konusunda talimatları oldu.

Değerli başkanımıza ilçemize yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederim.” İfadelerine yer verdi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN