Başkan Okumuş, şehit çocuklarının mutluluğunu paylaştı

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Kahramanmaraş Şubesi tarafından kent genelinde uygulamaya konulan Babamın Arkadaşı projesine Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş'ta katıldı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Gazetecin - Kahramanmaraş Haber - İbrahim Baykut

Türkoğlu Kaymakamı Mahmut Hersanlıoğlu, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş İlçe Jandarma Komutan Vekili J. Kd. Bçvş. Kemal Secenoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Av. Feyzettin Okumuş ve Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Kahramanmaraş Şubesi Başkanı Yunus Karaman ile birlikte ''Babamın Arkadaşı” projesiyle Akçalı mahallemizdeki şehit çocuklarının mutluluklarını paylaştı.

2014 yılında Niğde'nin Ulukışla ilçesinde hain terör saldırısı sonucu şehit olan Adil Kozanoğlu'nun ailesi ilk olarak evlerinde ziyaret edildi. Okul saati geldiğinde, 4’üncü sınıf öğrencileri olan Irmak’ı Kaymakam Mahmut Hersanlıoğlu, Belinay’ı ise Belediye Başkanı Osman Okumuş makam aracı ile Akçalı Şehit Piyade Üst çavuş Ahmet Tündü ilkokulundaki sınıflarına teslim etti.

Onların bu mutluluklarına vesile olduğumuz için bizler de daha mutlu olduk diyen Belediye Başkanı Okumuş; “Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kahramanmaraş Şubesi başkanımıza ve yönetimine bu anlamlı projeden dolayı teşekkür ediyorum. Şehitlerimizin kıymetli aileleri, çocukları bizlere emanet. Her zaman onların yanındayız. Bu anlamlı projede emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Tüm çocuklarımıza başarılar diliyoruz.” Dedi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN