DEVA Partisi Kahramanmaraş'ta sokak hayvanlarına mama ve su bıraktı

Demokrasi ve Atılım (Deva) Partisi Kahramanmaraş İl Doğa Hakları, Halkla İlişkiler ve Kadın Politikaları Başkanlıklarının organizesiyle İl Teşkilatı 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü vesilesi ile diğer illerle eş zamanlı olarak 'bir kap mama bir kap su' etkinliği gerçekleştirdi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
DEVA Partisi Kahramanmaraş'ta sokak hayvanlarına mama ve su bıraktı
Demokrasi ve Atılım (Deva) Partisi Kahramanmaraş İl Doğa Hakları, Halkla İlişkiler ve Kadın Politikaları Başkanlıklarının organizesiyle İl Teşkilatı 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü vesilesi ile diğer illerle eş zamanlı olarak ‘bir kap mama bir kap su’ etkinliği gerçekleştirdi.
Gazetecin - Kahramanmaraş Haber - İbrahim Baykut

Deva Partisi Kahramanmaraş Onikişubat İlçe Başkanı Hakan Dedeoğlu, İl Doğa Hakları ve Çevre Politikaları başkanı Avukat Aybala Uzun, Kadın Politikaları Başkanı Hatice Koç ve Halkla İlişkiler Başkanı Gönül Demir, il ve ilçe teşkilatı yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla gerçekleşen etkinlikte Yeşilkent sitesi, Onişubat Parkı, Arslanbey Parkı, Güneşevler çevresindeki sokak canlarına mama ve su bırakıldı. 

İl Doğa Hakları ve Çevre Politikaları başkanı Avukat Aybala Uzun konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada; “Bu şehir sokaktaki dostlarımızla birlikte hepimizin. Evsiz sokak hayvanlarına destek olup onların güven içerisinde yaşamasını sağlamalıyız. Hayvanlar, insanlar, doğa için istisnasız herkes için topyekun özgürlük isteyenler olarak , bulunduğumuz yerden dünyayı değiştirmeye devam edeceğiz. Varolmak haktir insanoğlu tarafından hayvanlara saygı gösterilmesinin bir insanın bir diğerine gösterdiği saygıdan ayrı tutulamayacağını vurgulayarak hayvan dostlarımıza sahip çıkıyoruz.” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN