İYİ Parti Kahramanmaraş teşkilatlarından Ankara çıkarması

İYİ Parti Kahramanmaraş İl ve İlçe teşkilatları, parti Genel Başkanı Meral Akşener'i Ankara'da ziyaret ederek istişarede bulundu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Gazetecin - Kahramanmaraş Haber - İbrahim Baykut

İYİ Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Av. Ahmet Çabukel ve Onikişubat İlçe Başkanı Av. Doğan Murat Kılıç ile Dulkadiroğlu ilçe başkanı Fatih Öztürk, Elbistan ilçe Başkanı Av. Hüseyin Gül, Pazarcık ilçe Başkanı Ali Kaykı, Türkoğlu ilçe Başkanı Hasan Kızıldağ, Afşin ilçe Başkanı Mehmet Ali Taşkale, Göksun ilçe Başkanı Ali Aslan Fatih, Andırın ilçe Başkanı Fatih Dal, Ekinözü ilçe Başkanı Bilal Kaplan, teşkilat Başkanı Süleyman Tekerek, Genel Başkanları Meral Akşener’i genel merkezde ziyaret etti.

Öte yandan Kahramanmaraş’tan gelen misafirleri, Parti kurucular kurulunda yer alan GİK Üyesi Günay Kodaz da karşılayanlar arasındaydı.

İyi Parti Onikişubat İlçe Başkanı Kılıç, ziyaret sonrası yaptığı açıklamasında: “Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener Hanımefendiyi ve genel merkezimizi ziyaret ettik. Sayın Genel Başkanımız ile hatırı sayılır bir zaman dilimi içerisinde fikir alışverişinde bulunup çalışmalarımız hakkında bilgi verme imkanımız oldu. 

Kendisinin nasihat ve talimatlarını dinleyip notlarımızı aldık. Her gelişimizde motivasyonumuzu bu denli arttıran bir Liderin arkadaşından gitme şerefi bizlere nail olduğu için çok mutluyum.

Rabbim ayağına taş değdirmesin Sayın Genel Başkanım.” İfadelerine yer verdi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN