İyi Parti Onikişubat İlçe Başkanı Av. Kılıç: Şehrin sorunlarını gündeme getiriyoruz

İyi Parti Onikişubat İlçe Başkanı Avukat Doğan Murat Kılıç, haber kuruluşumuza yaptığı açıklamasında iktidara Z kuşağıyla birlikte geleceklerini söyledi.

PAYLAŞ

İyi Parti Onikişubat İlçe Başkan Av. Kılıç, “Vatandaşlarımıza layık olmaya çalışıyoruz. Çalışmalarımız genelinde gençlere yönelik. Biz inanıyoruz ki; Ak partiyi Z kuşağıyla yeneceğiz. Dolu dolu çok sağlam ekiple geliyoruz. İlerleyen dönemde iktidara geldiğimizde uzun süre iktidarda kalacağımıza inanıyorum.” dedi.

“Şehrin sorunlarını gündeme getiriyoruz”

Pandemi sürecinde esnafların çok zor duruma düştüğüne dikkat çeken Başkan Kılıç, “Şehrin neresinde ne sorun varsa onu gündeme getireceğiz. Şuanda ise bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Pandemi esnaflarımızı çok ciddi oranda etkiledi. Normalleşme süreciyle birlikte biraz olsun iş yapmaya başladılar. İnşallah kısa sürede sorunlarını çözerler. Tam anlamıyla normalleşebilmemiz için ise vatandaşlarımızın mutlaka aşılarını olmaları gerekiyor. Hükümetin bir aşı kartı çalışması içerisinde olduğunu duydum. Vatandaşlarımızın da ilerleyen dönemlerde herhangi bir sorun yaşamamaları için aşılarını mutlaka olmalarını öneriyorum.” İfadelerine yer veri.

“Üye sayımızla her geçen gün büyüyoruz”

İktidara geldiklerinde uzun bir süre iktidarda kalacaklarına değinen Başkan Doğan Murat Kılıç: “Biz zengin bir parti değiliz,  tüm giderlerimizi kendi cebimizden karşılıyoruz. Yönetimimizdeki arkadaşlar arasında topladığımız paralarla siyaset yapıyoruz. Bu bizi zorluyor ama inşallah ilerleyen dönemlerde şehri yönetmeye başladığımızda harcadığımız paraların fedakarlıkların boşa olmadığını göreceğiz. Çünkü biz bu yola halkımıza hizmet için yola çıktık. Üye çalışmalarımız gayet güzel gidiyor. Son bir ay içerisinde 200 üye yaptık. Toplam üye sayımız 2 bin’e yaklaştı. Hızla büyümeye devam ediyoruz. İnsanlarımızdan güzel mesajlar alıyoruz. Bize güzel temennilerde bulunuyorlar. Desteklerini fili olarak gösteremezseler de gönülden destek olduklarını söylüyorlar.

Üye olmak istediklerini dile getiriyorlar. Bizde vatandaşlarımıza layık olmaya çalışıyoruz. Çalışmalarımız genelinde gençlere yönelik. Ak partiyi Z kuşağıyla yeneceğiz. Dolu dolu çok sağlam ekiple geliyoruz. İlerleyen dönemde iktidara geldiğimizde uzun süre iktidarda kalacağımıza inanıyorum.” Dedi.
 

İbrahim Baykut

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN